سلبریتی‌ها چطور با روحانی کاسبی می‌کنند!

خبرگزاری فارس , 10 آذر 1398 ساعت 23:26

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تعدادی از سلبریتی‌ها که پیش از این حامی و امروز مخالف دولت هستند، مواضع‌ متناقض‌شان به این خاطر است که نان و کاسبی‌شان در این راه است.


به گزارش عصر امروز، حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد، با اشاره به انتقاد بعضی از سلبریتی‌های حامی دولت روحانی در سینما و تلویزیون از عملکرد دولت، گفت: اینکه این افراد به دلایل مختلف امروز از دولت انتقاد و به آن حمله می‌کنند، به خاطر این است که نان و رزق و روزی‌شان در حمله کردن به دولت است. 

وی افزود: اینها طیفی هستند که موج‌سوارند و به دنبال فرصت هستند. این افراد اگر امروز نان در مخالفت دولت باشد آنجا هستند و یا اگر فضا به سمت موافقت با دولت باشد، در آن جبهه حضور دارند. اینها آدم‌های فرصت‌طلبی هستند که همیشه فرصت‌طلبی کرده‌اند. 
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: اینها همان کسانی هستند که آمدند و از دولت آقای روحانی حمایت کردند و به مردم پیام دادند و مردم را تحریک کردند تا به دولت آقای روحانی رأی دهند و می‌گفتند که امروز نجات کشور در گرو حمایت از دولت آقای روحانی است و امروز که فهمیدند که مشکلاتی به کشور با دست آنها تحمیل شده، فرار به جلو را در دستورکار خود قرار داده‌اند و سعی در پنهان کردن خود دارند. 
 
پژمان‌فر خاطرنشان کرد: مردم این حرفها و مواضع را نمی‌پذیرند، مردم این افراد را یک سری کاسب سیاسی می‌دانند که امروز در جریان کاسبی خودشان امروز عَلَم مخالفت با دولت را برداشته‌اند. نه آن موافقت‌های بی‌حد و حصر این افراد از دولت دارای منطق بود و نه امروز جلوداری بی‌حد و حصرشان که همه چیز دولت را زیر سؤال می‌برند و اساسا دولت را یک دولت کاملاً منحرف در همه مسائل معرفی می‌کنند منطقی دارد. 
 
وی در پایان گفت: مردم جنس این آدم‌ها را می‌شناسند و بهترین تعبیری که برای آنها می‌توان به کار برد این است که اینها کاسبان قدرت هستند که به دنبال فرصت‌طلبی در عرصه‌های سیاسی هستند. 
 
تعدادی از بازیگران سینما و تلویزیون، در سال ۱۳۹۶ از مردم برای رأی دادن مجدد به حسن روحانی دعوت کرده بودند، پس از اجرای بدون اعلام قبلی طرح سهمیه‌بندی بنزین از سوی دولت و پیامدهای شیوه اجرای آن، شروع به انتقادات گسترده از وضعیت اقتصادی کشور و حمایت از اعتراضات مردم به دولت کرده‌اند.


کد مطلب: 273182

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcaaenuu49n061.k5k4.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir