موسوی منافق محصور شب یلدا را چگونه سپری کرد؟

18 دی 1395 ساعت 9:16

سایت ضد انقلاب کلمه مطلبی تحت عنوان زهر و شکر/ که یادداشت زهرا موسوی دختر موسوی منافق درباره ملاقات شب یلدای آنها با خانواده اشان بود منتشر کرده است.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سایت ضد انقلاب کلمه مطلبی تحت عنوان زهر و شکر/ که یادداشت زهرا موسوی دختر موسوی منافق درباره ملاقات شب یلدای آنها با خانواده اشان بود منتشر کرده است.

بنا بر این گزارش دختر موسوی در این مطلب آورده است که: "اول اینکه ما خوشحالیم که بعد از ۶ سال یلدا را با والدینمان گذراندیم. خوشحالیم که این‌همه دل صاف و زلال با شادی و غم‌های ما همراه است. و ای‌کاش این همزمانی برای سایر خانواده‌های دیگر زندانیان صبور سیاسی هم پیش می‌آمد. دیداری که من نامش را می‌گذارم زهر و شکر جشن ملی در زندان هم حالی دارد!"
 
به گزارش خبرنگار ما وی در ادامه نوشته است: " گویی مشکل فقط ملاقات پرنده در قفس هست! آیا ملاقات یلدای اتفاقی مشکل حصر را حل کرده...گیریم همه چی هم عالی و کامل! کسانی که چنین ادعایی دارند حاضرند همه این کامل‌های رویایی را در کنج خانه‌های خلوت، جایی که قانونی وجود ندارد، پشت درهای بسته قفل و میله‌دار و بی‌ملاقاتی با کلیدهایی زندگی شخصی در دست غریبه‌ترین بگذرانند؟ "

به گزارش عصر امروز خوب است دختر این منافق بداند که دروغ پدر و مادر خائن وی در سال 88 باعث شد تا انسانهای بیگناهی که به حرف این خائنین اعتماد کرده و به خیال تقلب جان خود را از دست بدهند دیگر هیچگاه نمی توانند یلدایی را با خانواده خود سپری کنند.

خوب است این را بدانند که حداقل رافت نظام باعث شده تا شما باز در کنار منافقینی که به خاطر دنیای خود دنیای دیگران را ویران کردند شب یلدا را در کنار آنها باشید ولی بدانید که زهری که پدر دروغگوی شما در کام آن خانواده ها ریخت هرگز به شکر تبدیل نخواهد شد.


کد مطلب: 185685

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcaamn6m49nai1.k5k4.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir