قطعه یک آزادراه تهران - شمال در آستانه بهره‌برداری

خبرگزاری فارس , 26 مرداد 1398 ساعت 17:16

استاندار البرز گفت: علی‌رغم حجم وسیع پروژه آزادراه تهران - شمال، قطعه یک این پروژه طی چند ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.


به گزارش عصر امروز، عزیزالله شهبازی در بازدید از قطعه یک آزادراه تهران - شمال با اشاره به اهمیت این پروژه در سطح ملی و بویژه برای گره گشایی از بار ترافیک ورودی استان، اظهار داشت: نظارت ویژه‌ای بر روند اجرایی شدن این پروژه مهم از سوی مسئولان ملی وجود دارد.
 
وی ادامه داد: در سفر اخیر معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اعتبار و بودجه ویژه ای تخصیص یافت که روند پروژه را به شکل محسوسی تسریع کرد.
 
شهبازی با بیان اینکه گره‌گشایی از ترافیک البرز از مهمترین دغدغه های مسؤولان ملی و استانی است، گفت: اتخاذ تدابیری برای سفری ایمن و در کمال آرامش از محورهای پرتردد البرز مد نظر است.
 
وی افزود: علی رغم حجم وسیع این پروژه به ویژه در قطعه یک، روند کار بسیار سرعت خوبی داشته و مسئولان و پیمانکار مربوطه با جدیت درصدد بهره‌برداری از قطعه یک این آزادراه طی چند ماه آینده هستند.
 
استاندار البرز اضافه کرد: قطعه یک این پروژه بسیار مهم که به دست توانمند فرزندان ایران اسلامی در حال به سرانجام رسیدن است، 30 درصد از مشکلات ترافیک ورودی کرج را رفع می‌کند.


کد مطلب: 267397

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcb9zb5zrhb0fp.uiur.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir