پیکر مرحوم موسوی‌قهار با حضور ذاکران و قاریان بدرقه شد

خبرگزاری فارس , 19 آذر 1398 ساعت 14:32

مراسم بدرقه پیکر مرحوم سید قاسم موسوی قهار ادعیه‌خوان و مداح اهل بیت (ع) باحضور انبوه علاقه‌مندان از مقابل خانه مداحان برگزار شد.


به گزارش عصر امروز مراسم بدرقه پیکر مرحوم سید قاسم موسوی قهار ادعیه‌خوان و مداح اهل بیت (ع) دقایقی پیش باحضور انبوه علاقه‌مندان به صاحب صدای مناجات سحر از مقابل خانه مداحان برگزار شد.
 
در این مراسم که جمعی از مداحان اهل بیت‌ (ع) و قاریان و حافظان قرآن در آن حضور دارند دوستان و همرزمان مرحوم موسوی قهار به تلاوت قرآن و مرثیه‌سرایی بر پیکر آن مرحوم پرداختند.

سیدعلی مقدم معاون ارتباطات مردمی دفتر رهبر معظم انقلاب و رئیس شورای عالی قرآن، سیدعلی سرابی قائم مقام و محمدتقی میرزاجانی معاون اجرای شورای عالی قرآن، سید عزت‌الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما، مجتبی ایزدی مدیر رادیو قرآن، سیدعلی سادات رضوی، مصطفی خورسندی، حسین سازور، غلامرضا سازگار، یدالله بهتاش، امین پویا، محمد رویانیان، اکبر بازوبند، مرتضی طاهری، امیر عباسی، مهدی ارضی، رحیم قربانی از جمله چهره‌های حاضر در مراسم بودند.
 
تلاوت آیاتی از سوره مبارکه رحمن توسط امین پویا قاری بین‌المللی آغازگر برنامه بود و در ادامه سید علی سادات رضوی به مدیحه‌سرایی پرداخت.

مداحی محسن اعتمادیان از دیگر آیتم‌های برنامه بود که وی شعری را خواند که مرحوم موسوی قهار در آخرین روز‌های حیاتش خواسته بود که بر پیکرش بخوانند.

همچنین حجت‌الاسلام موسوی قهار برادر‌زاده مرحوم نیز به ایراد  سخنرانی پرداخت.

در پایان امیر عباسی و مهدی ارضی به مرثیه‌سرایی پرداختند. حاضران هم ضمن تشییع پیکر مرحوم موسوی قهار آنها را همراهی کردند.
 
این بدن نوکر توست حسین جان
گریه کن مادر توست حسین جان
 
همچنین در پایان پیکر مرحوم جهت تدفین راهی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شد.


کد مطلب: 273625

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcci1qip2bqme8.ala2.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir