کشف و ضبط محموله سیگار قاچاق در میاندوآب

خبرگزاری فارس , 20 دی 1395 ساعت 20:28

فرمانده انتظامی میاندوآب از کشف محموله سیگار قاچاق در این شهرستان خبر داد.


به گزارش عصر امروز، حسین شیخ‌نژاد در ارومیه اظهار داشت: ماموران انتظامی میاندوآب در حین گشت زنی در محور میاندوآب به تبریز، به یک دستگاه خودرو ظنین شده و دستور توقیف این خودرو را صادر می‌کنند.
 
وی از بازرسی این خودرو توسط ماموران انتظامی میاندوآب خبر داد و تصریح کرد: در بازرسی از خودرو توقیفی 50 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط ‌شد.
 
فرمانده انتظامی میاندوآب با اشاره به ارزش ریالی این میزان سیگار مکشوفه، اذعان داشت: براساس اعلام نظر کارشناسان، ارزش ریالی ای میزان کالای مکشوفه 140 میلیون ریال برآورد شده است.
 
این مسؤول از دستگیری یک نفر در این خصوص خبر داد و یادآور شد: در این خصوص یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی، راهی مراجع قضایی شهرستان میاندوآب شد.
 
شیخ‌نژاد با بیان اینکه با هرگونه قاچاق کالا، ارز، مواد دخانی و مواد مخدر برخورد می‌شود، اظهار داشت: برای توفیق در زمینه مبارزه با مواد مخدر نیازمند همکاری مطلوب سایر دستگاه‌های اجرایی نیز هستیم.
 
فرمانده انتظامی میاندوآب خواستار همکاری جدی مردم در این خصوص شد و گفت: همیشه پیشگیری مقدم بر درمان بوده و لازم است خانواده‌ها نیز در این خصوص هوشیاری لازم را داشته باشند.
 
این مسؤول گفت: برگزاری دوره‌های آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی نیز در همین راستا انجام می‌گیرد و لازم است خانواده‌ها در برابر رفتار فرزندان خود بیش از پیش حساس باشند.


کد مطلب: 186118

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdccseqs42bq4s8.ala2.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir