ذلیل شدگان اصلاح طلب با ذوق زدگی به خط شدند!؟

22 ارديبهشت 1398 ساعت 11:12

ذلیل شدگان اصلاح طلب بلافاصله پس از اعلام شماره تلفن ترامپ دست بکار شده اند تا بار دیگر برای ذلت مردم ایران اسلامی نقشه شوم خود را اجرا نمایند!؟


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز ذلیل شدگان اصلاح طلب بلافاصله پس از اعلام شماره تلفن ترامپ دست بکار شده اند تا بار دیگر برای ذلت مردم ایران اسلامی نقشه شوم خود را اجرا نمایند!؟

بنا بر این گزارش جنجال اخیر ترامپ برای اعلام شماره تلفن در حالی از سوی جناح اصلاح طلب که سختی معیشت امروز مردم بر دوش آنها می باشد پر رنگ شده است که هنوز این عناصر ذلیل و معلوم الحال پاسخ نداده اند که تضمین شورای امنیت و جان کری و تلفن اوباما به روحانی کجا توانسته مشکل مردم را حل کند که الان هنوز هیچ نشده این جماعت هرمزی مسلک تبلیغ برای نشستن پای میز مذاکره ذلت بار با ترامپ را می نمایند!

به گزارش خبرنگار ما ترامپ و آمریکا و اتحادیه اروپا اگر راست می گفتند برجام به نابودی کشیده نمی شد تا تحریمها سبب شرمنده گی مرد ایرانی به واسطه سختی معیشت شود و کسانی که 5 سال پیش با هیاهو چنین بلایی را بر سر مردم آوردند امروز بجای پاسخ در محکمه باز همان "تَکرار" خط همیشگی خود یعنی تسلیم در برابر دشمن را تبلیغ می نمایند!


ذلیل طلبان اصلاح طلب که امروز با اعلام یک خط تلفن فرضی چنین برای خوشایند ارباب و کدخدایشان به خط شده اند باید بدانند که تا آمریکا و ترامپ به برجام بازنگشته و همه تحریمهایی را که قرار بود 5 سال پیش بردارند اما بواسطه ساده لویی این جماعت برنداشتند، امروز برندارند، مذاکره ای در کار نخواهد بود چون مذاکره جدید یعنی خودکشی و پذیرش ذلت. هر چند این جماعتِ مزدور از ترس مرگ همیشه زودتر خودکشی می نمایند و این نسخه را سالهاست که برای مردم ایران نیز تزویج نموده اند!

به گزارش عصر امروز البته این جماعت فقط به این نیز بسنده نکرده و طی روزهای گذشته با بزرگنمایی حضور ناوگان آمریکایی در خلیج فارس که نه موضوعی تازه است بلکه سالها این اتفاقات روی می دهد باز بر طبل دوگانگی "جنگ و صلح" که کلید فتح آنها برای پاستور در سال 96 بود بار دیگر با افکار عمومی بازی کثیف خود را " تَکرار " کردند که نشان از سرسپردگی آنها در آخور غرب دارد.


کد مطلب: 259858

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdceno8wvjh8nvi.b9bj.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir