لاریجانی در مجلس با اصلاح طلبان متحد شده است

25 تير 1391 ساعت 14:06

در انتخابات آینده شاهد کثرت کاندیدا‌ها خواهیم بود و مردم در این دوره نیز مانند سال ۸۴ به فردی رای می‌دهند که اصولگرا باشد اما فارق از بهره‌گیری از حمایت احزاب اصولگرا دارای صداقت و روحیه مردمی باشد.


به گزارش عصر امروز به نقل از ایلنا: عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: تجربه جبهه متحد اصولگرایان را نمی‌توان تجربه موفقی دانست، هرچند این جبهه در مجلس و خبرگان توفیقاتی داشت، اما در انتخابات ریاست جمهوری مردم به شخصی رای می‌دهند که خصوصیات احمدی‌نژاد را منهای معایب او داشته باشد.

قاسم روانبخش در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، درباره ترکیب سیاسی اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری آینده اظهار کرد: حرکتی که لاریجانی در مجلس آغاز کرده است نشان دهنده اتحاد او با اصلاح طلبان است، زیرا فراکسیون رهروان ولایت با حضور اصلاح طلبان تشکیل داد.

عضو جبهه پایداری با بیان اینکه لاریجانی همه قدرت را در مجلس در اختیار خود گرفت، تصریح کرد: در این میان حتی اعضای رهپویان و ایثارگران نیز در مجلس نتوانستند در مسئولیت‌ها سهیم شوند .

روانبخش با اشاره به تقسیمات انجام شده در کمیسیون‌های مجلس، اظهار کرد: در کمیسیون اصل نود، مرکز پژوهش‌ها و اعضای هیات رییسه یاران لاریجانی در صدر قرار گرفتند و از تقسیم مسئولیت حتی میان کاندیداهای جبهه متحد هم خودداری شد.

وی افزود: با این اوصاف دیگر نمی‌توان تصور کرد فرمول جبهه متحد اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری آینده ادامه پیدا کند و وضعیتی که در انتخابات آینده بوجود می‌آید همانند انتخابات سال ۸۴ خواهد بود.

روانبخش یادآور شد: در انتخابات سال ۸۴ نیز نامزد شورای هماهنگی علی لاریجانی بود که تنها توانست ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار رای بدست بیاورد و با کشیده‌شدن انتخابات به دور دوم احمدی‌نژاد پیروز انتخابات شد.

عضو جبهه پایداری تاکید کرد: در انتخابات آینده شاهد کثرت کاندیدا‌ها خواهیم بود و مردم در این دوره نیز مانند سال ۸۴ به فردی رای می‌دهند که اصولگرا باشد، اما فارق از بهره گیری از حمایت احزاب اصولگرا دارای صداقت و روحیه مردمی باشد.

وی درباره تجربه جبهه متحد اصولگرایان نیز خاطرنشان کرد: این جبهه اگرچه در انتخابات مجلس و خبرگان توفیقات نسبی داشت، اما در انتخابات ریاست جمهوری نمی‌تواند موفق عمل کند.

روانبخش پیش‌بینی کرد؛ در انتخابات سال آینده فردی پیروز می‌شود که خصوصیات مثبت احمدی‌نژاد را داشته باشد، اما معایب که او از خود بروز داد را نداشته باشد.


کد مطلب: 30156

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcepz8x.jh87ni9bbj.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir