اصلاح طلبان هیچگاه از فتنه گری دست بر نمی دارند؟

15 دی 1395 ساعت 10:24

داوود حشمتی فعال رسانه ای فتنه گر به مناسبت سالروز اهانت به سرور سالار شهیدان با درج مطلبی در صفحه فیس بوکش در تاریخ 8 دیماه 95 و یادآوری 8 دیماه 88 نشان داد که هنوز اهانت به سالار شهیدان برای این افراد هیچ اهمیتی ندارد.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در حالی ایام پرشکوه نهم دیماه 95 را با یادآوری حماسه نهم دیماه 88 سپری کردیم که جماعت دروغگوی اصلاح طلب با زنده نگهداشتن خاطره تلخ هله هله در عاشورای حسینی سال 88 اوج وقاحت خود را به نمایش گذاشت.

بنا بر این گزارش پس از درج حمایت زوج فتنه گر از اغتشاشگران عاشورای سال 88 حمایت داوود حشمتی از آن وقایع نیز نشان از این دارد که اصلاح طلبان دروغگو هیچگاه از فتنه گری خویش دست برنمی دارند.

به گزارش خبرنگار ما داوود حشمتی فعال رسانه ای فتنه گر به مناسبت سالروز اهانت به سرور سالار شهیدان با درج مطلب زیر در صفحه فیس بوکش در تاریخ 8 دیماه 95  و یادآوری 8 دیماه 88 نشان داد که هنوز اهانت به سالار شهیدان برای این افراد هیچ اهمیتی ندارد.

وی در مطلبش نوشت: يادآوري روز: موج سبز اعتراض‌های ما تنها منعکس‌کننده یک خواست مستقل و به‌حق داخلی است که به مداخله دیگران، خوش‌آمد نمی‌گوید. (ميرحسين موسوي).به گزارش عصر امروز وی و موسوی منافق و خائن و سایر فتنه گران منافق باید پاسخ بدهند که کجای اهانت به امام حسین (علیه السلام) اسمش حق طلبی است که شما از آنها حمایت می کنید؟

یا کجای پا گذاشتن بر روی رای مردم و انتخابات و صندوق رای اسمش حق طلبی است که شما سیاه رویان تاریخ از آن به حق طلبی نام می برید! آنچه مشخص است، تاریخ نشان داد که اصلاح طلبان هیچگاه در مقابل قانون و رای مردم سر تعظیم فرود نیاورده اند و نخواهند آورد.


کد مطلب: 185481

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcevn8zzjh8vei.b9bj.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir