خبر مهم وزیر اطلاعات از بازداشت ۷ داعشی

تسنیم , 22 بهمن 1397 ساعت 9:06

وزیر اطلاعات گفت: شب ۱۹ بهمن گروهی ۷نفره مرتبط با داعش که برنامه‌هایی داشتند شناسایی و دستگیر شدند.


به گزارش عصرامروز، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی در مصلای امام خمینی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ما تاکنون با اشراف و هوشیاری کامل و با رصد فراگیر، حرکت دشمنان را مدنظر داشتیم و همان‌طور که دیدید در این ایام، اتفاق خاصی نیفتاد.
 
وی افزود: البته این به‌معنی این نیست که دشمن برنامه‌ای نداشت، ما با هوشیاری و اشراف فراگیر، اقدامات ضدامنیتی دشمنان را یکی پس از دیگری شناسایی کردیم و شب 19 بهمن گروهی 7نفره مرتبط با داعش که برنامه‌هایی داشتند شناسایی و دستگیر شدند.
وزیر اطلاعات اضافه کرد: تیم‌های متعدد دیگری هم بازداشت شدند و تاکنون موفقیتی نداشتند، امیدوارم تا پایان دهه فجر، پس از آن و تا پایان سال و سال‌های آینده با مجاهدت سربازان گمنام امام عصر(عج) و همدلی و هم‌افزایی نیروهای ذی‌ربط حوزه امنیت کشور از دیگر نهادها بتوانیم امنیت و​ آرامش را برای مردم به‌ارمغان بیاوریم تا آنان بتوانند به‌برکت انقلاب از آرامش برخوردار باشند.
 
حجت‌الاسلام علوی همچنین با پیش‌بینی حضور فراگیر مردم در راهپیمایی فردا (22 بهمن) گفت: از مردم تشکر می‌کنم چون می‌دانم که آنان چه خواهند کرد؛ مردم همواره فوق تصور ما و دشمنان انقلاب سبب شگفتی همگان، سربلندی دوستان انقلاب و سرخوردگی، سرافکندگی و ناامیدی دشمنان انقلاب شدند.
 
وی درباره بازدید از دستاوردهای صنایع دفاعی، پیشرفت‌ها در این عرصه را رو به جلو و دارای رشد، پویایی و توسعه در عرصه نوپردازی و نوآوری برشمرد.
 
وزیر اطلاعات گفت: پیشرفت‌ها به‌نحوی است که تحریم‌ها در این زمینه در حد بسیار بالایی بی‌اثر شده و در بخش‌های مختلف اعم از جنگ‌افزارهای زمینی، هوایی، دریایی و زیردریایی دستاوردهای بسیار ارزشمندی کسب شده که سبب غرور و اعتماد ملی و استقلال کشورمان از وابستگی به بیگانگان شده است.
 
حجت‌الاسلام علوی با ابراز امیدواری به توفیق روزافزون دانشمندان صنایع دفاعی و رشد روزافزون دستاوردهای این عرصه، افزود: این صنایع افزون بر برآوردن نیازهای نظامی به‌سمت تأمین نیازهای مدنی نیز حرکت می‌کند، به‌نحوی که اکنون از موشک‌هایی که در وزارت دفاع و دیگر نیروهای مسلح تولید شده است، برای پرتاب ماهواره‌ها نیز استفاده می‌شود که نویدبخش فضای دیگری در عرصه علمی کشور است.


کد مطلب: 251299

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcf1yd01w6dt0a.igiw.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir