برنامه و تاریخ مرحله یک‌چهارم قهرمانان اروپا+عکس

24 اسفند 1397 ساعت 15:51


به گزارش عصرامروز، مرحله یک چهارم نهایی لیگ  قهرمانان اروپا قرعه کشی شد و رقبا حریفان خود را شناحتند که در مهم‌ترین بازی بارسلونا باید به مصاف منچستریونایتد برود و من سیتی مقابل تاتنهام قرار می‌گیرد.
 
در دو دیدار دیگر نیز پورتو حریف لیورپول شد و آژاکس باید برابر یوونتوس قرار بگیرد.
 
براین اساس برنامه و زمان بازیهای از مرحله یک چهارم تا فینال به شکل زیر است:
 
*9 و 10 آپریل بازهای اول یک چهارم
 
*16 و 17 آپریل بازی‌های برگشت یک چهارم
 
*دیدار‌های رفت مرحله نیمه نهایی 30 آپریل
 
*دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی 7 و 8 می 
 
*دیدار فینال یک ژوئن در ورزشگاه متروپولیتانو مادرید
قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 14:30 امروز (جمعه به وقت تهران) با حضور نمایندگان هشت تیم صعود کننده به این مرحله در مقر اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) در شهر نیون سوئیس برگزار شد و تیم‌های حاضر در این مرحله رقبای خود را شناختند.
 
بر این اساس تیم‌ها در این مرحله به شرح زیر به مصاف هم خواهند رفت: (نام تیم‌های میزبان دیدار رفت ابتدا آمده است)
 
بازی اول: آژاکس - یوونتوس
 
بازی دوم: لیورپول - پورتو
 
بازی سوم: تاتنهام - منچسترسیتی
 
* بازی چهارم: بارسلونا - منچستریونایتد
 
* اگرچه بارسلونا میزبان است اما طبق قوانین یوفا مبنی بر ممنوع بودن میزبانی دو تیم همشهری در یک شب، بازی رفت منچستریونایتد و بارسلونا در ورزشگاه اولدترافورد برگزار می‌شود.
 
همچنین بر اساس قرعه‌کشی صورت گرفته برنده بازی‌ سوم در دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی میزبان بازی برنده اول خواهد بود و در دیگر رقابت مرحله نیمه‌نهایی هم برنده بازی‌ چهارم در مسابقه رفت پذیرای برنده بازی دوم خواهد بود.
 
بازی‌های رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ‌های 9 و 10 آوریل (20 و 21 فروردین 98) و بازی‌های برگشت این مرحله نیز در تاریخ‌های 16 و 17 آوریل (27 و 28 فروردین 98) برگزار خواهد شد. برنده این دیدار حکم میزبان دیدار نهایی را دارد.
 
بازی‌های رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم در تاریخ‌های 30 آوریل و یک مِی (10 و 11 اردیبهشت 98) و بازی‌های برگشت این مرحله هم در تاریخ‌های 7 و 8 مِی (17 و 18 اردیبهشت 98) برگزار خواهد شد.
 
دیدار فینال در ورزشگاه واندا متروپولیتانو شهر مادرید و در تاریخ شنبه 11 خرداد 98 برگزار می‌شود.
 
علاوه بر بازی بارسلونا و منچستریونایتد که حساس‌ترین و مهم‌ترین بازی این مرحله است دوئل رونالدو در یوونتوس با آژاکس، تیمی که در مرحله قبل رئال مادرید را حذف کرد از نکات جالب خواهد بود.


کد مطلب: 254368

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcfvjd0cw6dtma.igiw.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir