ابزار تراشکاری

27 مهر 1399 ساعت 9:57

برای شکل دهی و تولید انواع قطعات صنعتی که شکل پیچیده ای را دارا می باشند فرایند های مختلفی برای تولید قطعات استفاده می شود. یکی از این فرآیند تولید قطعات ماشینکاری می باشد. 
به گزارش عصر امروز برای شکل دهی و تولید انواع قطعات صنعتی که شکل پیچیده ای را دارا می باشند فرایند های مختلفی برای تولید قطعات استفاده می شود. یکی از این فرآیند تولید قطعات ماشینکاری می باشد. ماشین کاری عموما در دو پروسه تراشکاری و فرزکاری تعریف می شود. برای تراشکاری و فرزکاری انواع قطعات نیاز به ابزار تراشکاری برای براده برداری از انواع قطعات صنعتی داریم که در این مقاله به تشریح انواع ابزار های تراشکاری می پردازیم.

شرکت معرف ابزار واردکننده انواع ابزار تراشکاریVERTEX  می باشد. برخی از ابزار تراشکاری شرکت معرف ابزار عبارتند از هولدر تراشکاریVERTEX ، اینسرت تراشکاریVERTEX ، کف تراشVERTEX ، فرز انگشتی OSG ، قلاویز ماشینیVOLKEL ، قلاویز دستی VOLKEL ، مته الماسه یا مته کبالت دار و.. البته برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مراجعه به بخش کاتالوگ از سایت شرکت معرف ابزار نسبت به دانلود کامل شرکت معرف ابزار اقدام فرمایید.

آشنایی با اینسرت تراشکاری VERTEX
 
اینسرت تراشکاریVERTEX  که یکی از مهمترین ابزار تراشکاری به شمار می روند به انواع مختلفی ساخته می شوند و با کد های مختلف نشان داده می شوند به عنوان مثال اینسرت تراشکاری DNMG 15 06 12-PF LC25 که هر حروف درج شده پست جعبه اینسرت تراشکاری VERTEX یکی از مشخصه های فنی اینسرت را مشخص می کند. این مشخصه های اینسرت تراشکاری عبارتند از شکل ظاهری که اینسرت تراشکاری لوزی(DNMG) یا اینسرت تراشکاری مربعی (SNMM) یا اینسرت تراشکاری گرد سطوح محدب یا مقعر (RNMG) و یا اینسرت تراشکاری مثلثی (TNMG) که در ماشین تراش OPTIMUM یا دستگاه تراش اوپتیمم به شدت مورد استفاده قرار می گیرند.

همچین در براده برداری یا ماشینکاری توسط دستگاه تراشOPTIMUM  جنس قطعات بسیار حائز اهمیت می باشد که مقدار باردهی و سرعت پیشروی در قطعات بسیار به جنس و سختی قطعه کار بستگی دارد. به عنوان مثال مقدار باردهی برای فلزات غیر آهنی سبک و فلزات غیر آهنی سنگین به مراتب از مقدار باردهی برای انواع فلزات آهنی که شامل انواع فولاد و چدن می شود بیشتر خواهد بود.

البته کلیه این مقدار ابزار تراشکاریVERTEX  توسط تیم فنی مهندسی شرکت معرف ابزار قابل محاسبه خواهد بود و تیم فنی مهندسی شرکت معرف ابزار با خدمات مشاوره و طراحی و محاسبات کلیه پارامتر های تراشکاری از جمله سرعت پیشروی، عمق براده برداری، عده دوران، نوع عملیات براده برداری از جمله خشن تراشی و عملیات پرداخت را در اختیار کلیه مشتریان گرامی قرار خواهد داد. یکی از معروف ترین برند ابزار تراشکاری که در صنایع ماشینکاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ابزار تراشکاری VERTEX می باشد ابزار تراشکاری ورتکس VERTEX ساخت کشور تایوان می باشد و شرکت معرف ابزار نمایندگی انحصاری VERTEX تایوان در تهران می باشد و به واردات کلیه ابزار تراشکاری ورتکس VERTEX تایوان پرداخته است. شرکت معرف ابزار کلیه ابزار تراشکاری VERTEX را با گارانتی معتبر شرکت ورتکس تایوان عرضه می کند و همچنین شرکت معرف ابزار واردکننده محصولات ورتکس VERTEX تایوان با ارائه خدمات پس از فروش به مدت 15 سال در کنار مشتریان و تراشکاران خواهد بود و کلیه تجهیزات جانبی محصولات ورتکس و ابزار تراشکاری VERTEX را در اختیار مصرف کنندگان عزیز خواهد گذاشت.

نحو خرید ابزار تراشکاری VERTEX

شرکت معرف ابزار نمایندگی انحصاری VERTEX تایوان می باشد و شرکت معرف ابزار کلیه محصولات ورتکس VERTEX و کلیه ابزار تراشکاری ورتکس VERTEX را واردات می کند. برای خرید کلیه ابزار تراشکاری ورتکس از جمله خرید هولدر تراشکاری ورتکس VERTEX تایوان ، اینسرت تراشکاری ورتکس VERTEX تایوان ، انواع فرز انگشتی VERTEX یا انگشتی الماس خور ورتکس VERTEX یا خزینه الماس خور ورتکس VERTEX که البته خزینه الماس خور ورتکس VERTEX در انواع خزینه الماس خور 45 درجه ورتکس VERTEX که در کاتالوگ ورتکس با کد TC-12 که از قطر 8 میلیمتر با قطر 25 میلیمتر را خزینه یا پخ ایجاد می کند قابل ذکر است این خزینه الماسه خور ورتکس اینسرت تراشکاری VERTEX یا اینسرت تراشکاری TCMT16T304 با خود همراه دارد. برای خرید ابزار تراشکاری ورتکس VERTEX به مشخصات فنی اینسرت تراشکاری، جنس و سختی متریال، سرعت پیشروی، نوع دستگاه تراش CNC برند OPTIMUM توجه کرد.


کد مطلب: 288910

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcfycd0xw6dc1a.igiw.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir