طرف هنوز نمی داند نماز جمعه کجا برگزار می شود دعوت به تجمع هم می کند!

20 دی 1396 ساعت 9:49

یک هفته ای است که کشور آشوبهای ایجاد شده توسط ضد انقلاب و فتنه گران را پشت سر گذاشته است ولی هنوز برخی در آنور آب خود را دارند برای برگزاری یک تجمع خیالی پاره می کنند!


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز یک هفته ای است که کشور آشوبهای ایجاد شده توسط ضد انقلاب و فتنه گران را پشت سر گذاشته است ولی هنوز برخی در آنور آب خود را دارند برای برگزاری یک تجمع خیالی پاره می کنند!

بنا بر این گزارش خوشبختانه درک ملت از ماهیت دشمنان به اندازه ای افزایش یافته است که ناآرامی های 96 در کمترین زمان خاموش گردید و نشان داد که موقعیت شناسی بهترین راه برای طردد خوارج می باشد.

به گزارش خبرنگار ما اما هنوز هستند کسانی که در خارج از مرزهای ایران فکر می کنند می توانند مردم را بفریبند و جوک این ماجرا آنجایی است که طرف مردم را به تجمعی دعوت می کند که اصلا نمی داند مکان آن تغییر کرده است.

در همین خصوص مهناز هدایتی شاعره دیوانه و فراری در صفحه اجتماعیش آدرس تجمعی را داده است که نشان می دهد این عناصر معلوم الحال حتی کمترین اطلاعی از وضعیت داخلی ایران و مردم آن ندارند و آنوقت به مردم دستور برپایی تجمع هم می دهند!

به گزارش عصر امروز وی در مطلبی چنین نوشته است که:و جالب این موضوع اینجاست که نمازجمعه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می شود نه در دانشگاه تهران؟!


کد مطلب: 226710

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcfyvd0xw6d0ea.igiw.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir