پیامبر رحمت(ص)

26 مهر 1399 ساعت 10:55

او پیامبر رحمت و مهربانی و عقل کل بود. درس زندگی را برای بشریت بویژه امت خود به یادگار و امانت گذاشتند و همیشه بخشش امت گنهکارِ خود را از خدا طلب می کردند.


به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز او پیامبر رحمت و مهربانی و عقل کل بود. درس زندگی را برای بشریت بویژه امت خود به یادگار و امانت گذاشتند و همیشه بخشش امت گنهکارِ خود را از خدا طلب می کردند.

پیامبر عزیز پیوسته نگران بعد از خود بودند و لذا آن زمانی آرام گرفتند که در لحظات آخر عمر شریفشان ضمانت بخشش امتشان توسط جبرائیل امین از سوی خداوند متعال به رسول مهربانیها ابلاغ گردید. و لذا این ما هستیم که در قیامت باید پاسخ نگرانیها و ضمانت حضرتش را بدهیم

متاسفانه امت آنروز پیامبر(ص) بر اثر غفلت و جهالت، نتوانستند پاسخ رحمت للعالمین را بدهند و بعد از او اولین کاری که کردند جانشین برحق پیامبر(ص) را از صحنه خارج و سپس یگانه دختر معصومه و مظلومه او را بشهادت رسانده و فجایع بعدی را یکی پس از دیگری مرتکب شدند و بتدریج انحراف و بدعت در دین پیامبر مکرم(ص) را پایه گذاری و آنچه مصیبت بود بر سر اهل بیت ایشان و کتاب و دین خدا اوردند.

و امروز نیز بخشی از تاریخ تکرار شد و بعد از امام خمینی (ره) هم تمام هجمه ها توسط مدعیان انصار امام؛ بسوی مقام معظم رهبری تحت عناوین مختلف ادامه پیدا کرد اما امت امروز پیامبر(ص) با بهره گیری از تجربه سال ۱۱هجری نگذاشتند سقیفه ای دیگر شکل گرفته و دین خدا به انحراف کشانده شده و علی زمان خانه نشین شود و بر همین اساس؛ تا پای جان در کنار امام جامعه ایستاده و برای ظهور جانفشانی می کنند.

《اما پیام رسول خدا (ص)》

پیامبر مکرم اسلام(ص) فرمودند:
منافق سه نشانه دارد (اگرچه اهل نماز و روزه و عامل امور دینی باشد)
۱- دروغ می گوید  
۲- وفای به عهد ندارد
۳- امانتدار نیست                          

دقیقا مثل بعضی مسئولین ما که بعضا فقط ریش داشته اما این سه نشانه در آنها مشاهده می شود و قطعا طبق وعده الهی رسوا خواهند شد. ان شاءالله

۲۸صفر-  ۲۵ مهرماه  ۹۹ فرهادنیا


کد مطلب: 288867

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcg379xuak9774.rpra.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir