آلزایمر کروبی به مرحله حاد و خطرناک رسیده است!

11 آبان 1397 ساعت 13:04

مهدی کروبی از فتنه گران و آشوب طلبان غائله 88، از داخل حصر! بخاطر به خطر افتادن شان مرجعیت دست به قلم شده است که با استقبال بی بی سی فارسی و صدای آمریکا نیز مواجه شده است!؟


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز مهدی کروبی از فتنه گران و آشوب طلبان غائله  88، از داخل حصر! بخاطر به خطر افتادن شان مرجعیت دست به قلم شده است که با استقبال بی بی سی فارسی و صدای آمریکا نیز مواجه شده است!؟بنا بر این گزارش شیخ فتنه گر در نامه ارسالی خود از داخل حصر، نامه حضرت آیت الله محمد یزدی خطاب به آیت الله شبیری زنجانی را "هتک حرمت مرجعیت شیعه" و "عتاب و خطاب و تهدید" به یکی از مراجع بزرگ شیعه توصیف کرده است!؟

به گزارش خبرنگار ما این نگاه کروبی فتنه گر به یک اختلاف درون حوزوی، درحالی رسانه ای شده است که نامبرده سالهایی نه چندان دور در قبال هتک حرمت مرجعیت شیعه و ساحت مقدس اهل بیت علیهم السلام هیچ واکنشی نشان نداده بود!

به گزارش عصر امروز اعمال فتنه گران سال 88 در حالی مورد تایید کروبی قرار گرفته است که آشوبگران در دانشگاه تهران تمثال مبارک حضرت امام رضوان الله تعالی علیه را به آتش کشیدند ولی باز مورد حمایت کروبی قرار گرفتند زیرا مطامع دنیوی کروبی اجازه نمی داد آنها را برنجاند!؟

همچنین در عاشورای سال 88 وقتی طرفداران کروبی و موسوی به ساحت عزاداران ابی عبدالله اهانت کرده و خیمه های عزاداری را همچون عاشورای سال 61 هجری و سپاهیان ابن سعد به آتش کشیدند باز کروبی و دیگر یار غارش نه تنها شانیت امام حسین علیه السلام را زیر سئوال رفته ندیده و اعتراضی نکردند بلکه آنها را مردم خداجوی نیز نامیدند؟!

و حالا با این اتفاقات نباید نسبت به سلامتی کروبی نگران بود و تاکید کرد که وی دچار آلزایمر شدیدی شده است که احتیاج به درمان دارد؟! و البته شاید هم بی بی سی و صدای آمریکا احتیاج به خوراکی علیه نظام اسلامی که شیخ محصور باید دست به قلم می شد!


کد مطلب: 245684

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcg7n9xtak9t34.rpra.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir