شما برای وزارت خارجه دولت روحانی چه نامی پیشنهاد می کنید؟!

19 اسفند 1397 ساعت 9:36

رسانه های اپوزیسیون از جمله رادیو فردا ارگان سازمان سیا مدعی شده اند که مکرون رئیس جمهور فرانسه دعوتنامه ای برای نسرین ستوده جهت حضور در گروه هفت تحویل همسر او داده است.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز رسانه های اپوزیسیون از جمله رادیو  فردا ارگان سازمان سیا مدعی شده اند که مکرون رئیس جمهور فرانسه دعوتنامه ای برای نسرین ستوده جهت حضور در گروه هفت تحویل همسر او داده است. 
 
دعوتنامه رسمی امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، از نسرین ستوده، مجرم ضد امنیت ملی و فعال در فتنه ها و آشوبهای ایران که هم اکنون در کشور  زندانی می باشد، برای عضویت در «شورای مشورتی برابری جنسیتی گروه ۷» تحویل رضا خندان، همسر خانم ستوده شده است.
 


به گزارش خبرنگار ما این اقدام غیر دیپلماتیک فرانسه درست زمانی روی داده است که قرار است دو کشور سفرای خود را به پایتخت های یکدیگر اعزام نمایند و متاسفانه این اقدام خصمانه با عدم واکنش وزارت امورخارجه همراه شده است و معلوم نیست که چرا دستگاه دیپلماسی کشور هیچ موضعی در این خصوص اتخاذ نکرده است.
 
بنا بر متن منتشرشده توسط ارگان سیا، امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه که ریاست دوره‌ای گروه هفت را برعهده دارد، با اشاره به اهمیت موضوع برابری جنسیتی تأکید کرده است که این شورا «نقشی مهم» در قانونگذاری‌های گروه ۷ دارد.

به گزارش عصر امروز متاسفانه عدم مواضع عزت مدارانه در دولت اصلاح طلب روحانی کم کم به یک عادت تبدیل شده است تا جایی که کشورهای اروپایی هر اهانتی را به ملت ایران و کارکنان دیپلماتیک کشور انجام می دهند و این وزارتخانه حتی در قبال کارمندان خود نیز هیچ توانایی برای حفظ آنها ندارد.

این اقدام فرانسه در حمایت از شورشیان و فتنه گران ایرانی در حالی رخ می دهد که این روزها جلیقه زردهای فرانسوی با بدترین صورت و خشونت ممکن از سوی دولت فرانسه و شخص مکرون سرکوب می گردند و وزارت امورخارجه در حمایت از آنها کمترین نقشی را ندارد تا به یک کشور یاغی بفهماند که نباید در امور داخلی سایر کشورها مداخله نماید.


کد مطلب: 253702

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcgzw9xxak9nu4.rpra.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir