طنز سیاسی/

دونابغه بی سابقه!؟

16 آبان 1398 ساعت 17:05

این آقایان و دوستانشان درخانه های خشتی وقدیمی زندگی می کنند و بشدت از اشرافیگری و خانه های چندده میلیاردی و حقوق نجومی و حزب بازی متنفرند و لذا آنچه را که مردم می گویند شایعه است.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز این دونفر ازاول سرهنگ نبودند خودشان هم اقرار کرده بودند، این بنده خداها؛ از اول گروهبان سوم بودند و هنوز هم هستند اما نابغه بی سابقه ای بودند. حالا به نبوغ آنها توجه بفرمائید. 

۱- اینها سایه جنگ را از سر ملت ایران بر داشتند و هیچ ربطی به مقاومت هم ندارد .

۲- این دو نفر نگذاشتند حزب اللهی ها و کاسبان تحریم درخیابانها برای جداسازی زنان و مردان دیوار بکشند.

۳- علیرغم اینکه سواد اقتصادی نداشتند، اما بصورت بیسابقه ای اقتصاد کشور را شکوفا کردند که مردم دیگر رغبت و نیازی به گرفتن یارانه ندارند.

۴- این دونفر به قول خودشان کشور را با (جرثقیل سیاسی) ازته دره نجات دادند.

۵- ازنظر فرهنگی؛ خانمها آزاد و از بند اسارت چادر نجات پیدا کردند و حتی کارمندان دولتی هم؛ هرگونه دلشان بخواهد در پشت میز اداره حاضر می شوند  و دیگر محدودیت ندارند.

۶- این دونابغه به اطرافیان و دوستان خود چنان خدمتی کردند که هرکدام صاحب میلیاردها تومان ثروت شدند. البته از اینکه بازداشت و محاکمه و زندانی شدند تقصیر خودشان است که بی احتیاطی کردند!

۷- این دونفر موفق شدند بگونه ای دست مفسدین و دزدان راقطع کنند که حتی یک دزد دردولت وبستگان انها پیدا نمی شود.

۸- اینها اینقدر نابغه بودند که در ظرف۲۴  ساعت ۲۴میلیارد دلار و۶۰ تن سکه و طلای پشتوانه و ذخیره کشور را برای آبادانی کشور سرمایه گذاری کردند!

۹- این دو نفر ضمن اینکه دروغ نمی گویند حتی زبان دروغگو را نیز از ته حلق می برند.

۱۰- ولایت پذیری این آقایان زبانزد عام و خاص شده است و به مشکلات مردم توجه کامل دارند اما مردم درک نمی کنند.


۱۱- اینها درظرف ۲۰ دقیقه با همدستی دوستانشان درمجلس؛ توانستند برجام را  تصویب و سیب وگلابی برجامی بیاورند.

۱۲- این دو متخصص در قضیه برجام چنان کلاهی برسر آمریکا گذاشتند که حتی یک تیر هم شلیک نشد.

۱۳- این دو نابغه گمنام؛ چنان ابهتی از خود نشان دادند که رئیس جمهور آمریکا و آلمان، و فرانسه و انگلیس؛ مثل موش از  آنها می ترسند. 

۱۴- اینها آنقدرنابغه بودندکه ۱۶ هزار سانتریفیوژ؛ آب سنگین اراک؛ نطنز و فردو را یکجا به حراج گذاشته که حتی قطره ای خون از بینی یکنفر هم نریخت!

۱۵- ایندونفر برای ایجاد اشتغال ورونق تولید؛ قیمت همه کالاها بویژه خودرو و مسکن را از۱۵۰تا ۳۵۰درصد افزایش دادند.
 
۱۶- این دونابغه بعداز چهل سال بالاخره کشف کردند که تمام مشکلات مردم فقط، کنسرت؛ ورود بانوان به ورزشگاه؛ دوچرخه سواری خانمها و مسائل این چنینی می باشد نه اشتغال و معیشت.

۱۷- این آقایان چون خودشان نابغه و کار آمد بودند و لذا هرچه مدیر نابغه وکار آمد وجود داشت کشف کرده و در دولت تدبیر بکارگیری کردند.

۱۸- این آقایان و دوستانشان درخانه های خشتی وقدیمی زندگی می کنند و بشدت از اشرافیگری و خانه های چندده میلیاردی و حقوق نجومی و حزب بازی متنفرند و لذا  آنچه را که مردم می گویند شایعه است. 

۱۹- این دونابغه شبها ازخوف خدا غش می کنند و روزها از غصه و نگرانی مردم غش می کنند اصلاً از اول... 

بنابراین: با این همه نبوغ بی سابقه این آقایان؛ آیا ظلم نیست که در انتخابات آینده مجلس به لیست این دو دانشمند نابغه رای داده نشود .
 
۱۵ آبان ۹۸ فرهادنیا


کد مطلب: 271785

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdch6znim23nqqd.tft2.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir