کُوهِ یخِ انتخاباتِ ۱۴۰۰؟

2 بهمن 1399 ساعت 23:47

انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ همانند کوهِ یخی است که در اقیانوسی آرام ایستاده و هیچگونه حرکتی از آن دیده نمی شود و هرچه هوای انتخابات گرمتر شود این کوه کم کم آب شده و از جای خود حرکت خواهد کرد و چه بسا بصورت تپه های کوچکی از آن جدا شده و هر کدام به سمتی رهنمون می شوند.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ همانند کوهِ یخی است که در اقیانوسی آرام ایستاده و هیچگونه حرکتی از آن دیده نمی شود و هرچه هوای انتخابات گرمتر شود این کوه کم کم آب شده و از جای خود حرکت خواهد کرد و چه بسا بصورت تپه های کوچکی از آن جدا شده و هر کدام به سمتی رهنمون می شوند.

در حال حاضر؛ یک عکسی بعنوان کوه انتخابات در منظر ملت ایران مشاهده می شود و دشمنان خارجی هم درحال رصد کردن و هدایت بسوی مقاصد خود هستند که نتایج داخلی و خارجی آن بسیار مهم واثر گذار خواهد بود.

گروههای سیاسی بویژه حدود ۳۲ حزب اصلاح طلب و کارگزارانی و اعتدالیون و انحرافی در یک جبهه واحد؛ صف بندیها و تئوریهای خود را برای فتح انتخابات ۱۴۰۰آماده کرده و قرار ندارند به تارموئی که فقط برای آخرین شانس آنها باقی مانده آنرا رها کنند و یا پاره شود.

اینها اگر رد صلاحیت و یا پیروز نشوند مجدداً همانند سال ۸۸ به جرزنی سیاسی و هنجار شکنی و فتنه گری دست خواهند زد و اینبار هم بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا طبق چراغ سبزی که نشان داده بهمراه دوستان اروپائی خود به حمایت فتنه گران بویژه اصلاح طلبان خواهد برخاست.

اگر چه پرونده این جماعت بی آبرو و مذبذب و نفوذی در منظر ملت ستم کشیده ایران؛ بخاطر عدم صداقت و خدمت نادرست و رانت خواری و جاسوسی و خیانت؛ سیاه و پر از نفرت است و جز منفعت خانوادگی و حزبی و گروهی به چیز دیگری نمی اندیشند اما به آسانی و زبان خوش هم راضی نمی شوند که مردم را بحال خود بگذارند و هر چه که به انتخابات نزدیکتر بشویم؛ این کوه یخ حرکت کرده و دسته بندیهای تهاجمی شروع و دست به فتنه خواهند زد که می توان به جنگ احزاب مثال زد.

بنابراین: تکلیف مردم ایران روشن است و لذا باید فهمید که امروز دعوا بر سر حزب اللهی و غیر انقلابی و یا مانتویی و چادری؛ بی ریش و باریش و مسجدی و غیر مسجدی نیست و کار از این حرفها گذشته و به یک نقطه حساس ملی رسیده و همه اقشار مردم قربانی بی تدبیری و خیانت مسئولین بی کفایت  شده اند.

پس هر انسان آزاده و ملی و وطن پرست و منصف از هر دین و مسلک و قومی که باشد باید بمیدان بیاید و هر فرد و جریانی که نمره و عملکرد منفی داشته و کشور را به این نقطه سخت رسانده است؛ برای همیشه به زباله دان تاریخ بریزد و یک فرد دلسوز وتوانمند و خادم واقعی را با هر تیپ و ذائقه ای که هست برای ریاست جمهوری انتخاب کنند. وعده قرآن حق است و باید سرنوشت خودمان را باعقل و بصیرت الهی رقم بزنیم و مواظب باشیم دوباره فریب تیپها و وعده ها و شعارهای نامزدهای منافق و نفوذی را نخوریم.

۲ بهمن ماه  ۹۹  فرهادنیا


کد مطلب: 292945

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdci5rarwt1a332.cbct.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir