چرا کروبی را ضایع می کنی؟

16 آذر 1398 ساعت 22:45

طرف در طول این سالها، کله پاچه را با رفیق فابریکش و مفسد اقتصادی بزرگ (شهرام جزایری) می خورده و از کمیسیون اقتصادی مجلس ششم با او رفاقت و شراکت به هم زده بوده، حالا که دوباره نامزد انتخابات شده، می گوید "به دستور کروبی برای انتخابات مجلس آمدم. نامه استعفا را در دست دارم اما حضورم، تصمیم تشکیلاتی است"!


به گزارش عصر امروز محمد ایمانی در کانال تلگرامی خود نوشت: طرف در طول این سالها، کله پاچه را با رفیق فابریکش و مفسد اقتصادی بزرگ (شهرام جزایری) می خورده و از کمیسیون اقتصادی مجلس ششم با او رفاقت و شراکت به هم زده بوده، حالا که دوباره نامزد انتخابات شده، می گوید "به دستور کروبی برای انتخابات مجلس  آمدم. نامه استعفا را در دست دارم اما حضورم، تصمیم تشکیلاتی است"!
 
لابد به یاد دارید؛ جزایری همان کسی بود که در مجلس ششم به واسطه برخی رفاقت ها توانست کارت پانصد بگیرد و به کمیسیون اقتصادی و هیئت رئیسه سرک بکشد و طرح عدم اخذ وثیقه از وام های کلان بانکی را قالب کند! بعدها معلوم شد او چندین نماینده ها را آلوده کرده، دوبی برده و هدیه های کلان به آنها داده است.
 
خب مرد حسابی! چرا کروبی را ضایع می کنی؟ صاف و پوست کنده بگو آمده ام پروژه های اقتصادی مجلس ششم و دهم را ادامه دهم. برای چه ادای آدم های برگزیده شده را در می آوری؟! راستی در سریال اغما، شیطان در جلد چه کسی رفته بود و به طعمه هایش می گفت "تو برگزیده شده ای"؟! بله الیاس، حضرت الیاس!


کد مطلب: 273478

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdciyparvt1ay52.cbct.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir