توصيه به ديگران
۰
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۹
اعتراف معاون بهداشت:به کرونا مبتلا شوم داروهای تجویزی را مصرف نمیکنم!+ فیلم
چرا بسیاری از مبتلایان به کرونا که به دلایل مختلف از جمله داشتن بیماری زمینه ای و ترس شدید، خود را برای بستری به بیمارستانهای کشور معرفی میکنند، پس از گذشت چند روز از بستری در بیمارستان، به جای بهبودی، علائم بیماری کرونا در آنها تشدید می‌شود؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز؛ با وجود اینکه طی ماههای اخیر میزان رعایت موارد اعلامی از سوی وزارت بهداشت توسط توده مردم به مراتب نسبت به قبل، افزایش یافته و تقریبا همه مردم، خود را مقید به استفاده از ماسک و رعایت پروتکلهای بهداشتی میدانند اما هر روز شاهد افزایش تعداد مبتلایان و جانباختگان این بیماری هستیم به گونه ای که آمار فوتیهای کرونا در حال حاضر به حدود 500 نفر در هر روز رسیده است!

اما چرا میزان مرگ و میر کرونا در بیمارستانهای کشور هر روز در حال افزایش است؟ چرا بسیاری از مبتلایان به کرونا که به دلایل مختلف از جمله داشتن بیماری زمینه ای و ترس شدید، خود را برای بستری به بیمارستانهای کشور معرفی میکنند، پس از گذشت چند روز از بستری در بیمارستان، به جای بهبودی، علائم بیماری کرونا در آنها تشدید میشود؟!

اما در مقابل طیف گسترده ای از مبتلایان به کرونا حتی با داشتن بیماری زمینه ای که مصرانه خواهان قرنطینه در خانه هستند و از بستری در بیمارستان اجتناب می‌کنند، سرعت بهبودی بسیار بالاتری دارند و میزان مرگ و میر این دسته از بیماران، به مراتب کمتر از بیمارانی است که برای بستری، خود را به بیمارستان معرفی میکنند؟!

پیش از این، بخشی از پاسخ به این سؤال کلیدی و مهم را "ایرج حریرچی؛ معاون‌کل وزارت بهداشت" داده بود؛ آنجا که حریرچی اعتراف کرد: "تا به امروز اکثر داروهای شیمیایی تجویزی بر درمان بیماری کرونا مؤثر نبوده‌اند و در بسیاری از کشورها از جمله کشور ما از آن‌‌جا که عوارض داروهای ویروسی بسیار بالاست، بخشی از مرگ‌ومیرهای کرونا به‌دلیل عوارض این داروهای تجویزی بوده است!"

اما حالا، یک اعتراف صریح دیگر توسط معاون دیگر وزیر بهداشت صورت گرفته است؛ دکتر حق دوست در این اعتراف صریح و البته تلخ، ضمن تاکید بر بی اثر بودن داروهای تجویزی در بیمارستانها برای بیماران بستری کرونا، از عوارض شدید این داروها میگوید و اعتراف میکند: "من اگر به کرونا مبتلا شوم، از مصرف داورهای تجویزی برای کرونا خودداری خواهم کرد!

این اعتراف تلخ معاون وزیر بهداشت را در ادامه می بینید:کد مطلب : 290381