۱
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
مردم فاتحه دروغگویان اعتدالی و اصلاحاتی را خواندند
دوم اسفندماه ۹۸ احزاب معاند و اصلاح طلبان ناکارآمد و نفوذی تشییع جنازه شدند و طی خبرِ آخرین شمارش آراء مجلس ختم آنان نیز اعلام گردید.
مردم فاتحه دروغگویان اعتدالی و اصلاحاتی را خواندند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دوم اسفندماه ۹۸ احزاب معاند و اصلاح طلبان ناکارآمد و نفوذی تشییع جنازه شدند و طی خبرِ آخرین شمارش آراء مجلس ختم آنان نیز اعلام گردید.

خدا را شاکریم که فرصت دوباره ای نصیب انقلابیون گردید تا خدمت صادقانه خود را به معنای واقعی آغاز نمایند اما باید دقت داشت که؛ نیروهای حزب اللهی نباید دچار غرور شده و صِرف رآی آوری همه چیز راتمام شده دانسته و به تقسیم غنائم و مسائل فرعی وبی خاصیت گرفتار شوند.

در مقطع کنونی کشور؛ خون پاک حاج قاسم عزیز، برکت و بصیرت بخشید و به کمک دلسوختگان انقلاب آمد تاحق را از باطل تشخیص داده و با وحدت یکپارچه خود؛ انتخابی صحیح و بجا و بموقع انجام دهند لذا منتخبین مجلس یازدهم که اکثریت قاطع این دوره راتشکیل می دهند باید بدانند که نیروهای مردمی و حزب اللهی طی ماههای قبل از انتخابات روشنگری و تلاشهای فراوانی کردند تا جامعه با بصیرت کامل به این رویکرد انقلابی رهنمون گردند و انقلاب اسلامی ازدست نااهلان رهائی یابد.

امروز برکسی پوشیده نیست که طی ۷ سال گذشته دولت و مجلس فعلی با همسوئی احزاب معاند بویژه اصلاح طلبان و با نگاه به آمریکا و غرب؛ خسارات جبران ناپذیری به کشور وارد ساخته و پابرهنگان را با فشار اقتصادی و بی توجهی به آنان به کم باوری و بی اعتقادی مبتلا ساخته اند.

بنا براین اگر اصولگرایان و انقلابیون بتوانند (که می توانند) مسیر مجلس و دولت را در همان ریل اصلی که امام بزرگوار تعیین کرده و حضرت آقا نیز ادامه داده اند، برگردانند؛ قطعاً شادابی؛ آسایش و رفاه مردم افزایش یافته و باورِ آنان بازسازی و امیدوار کننده خواهد شد و نا اهلان برای همیشه در پیشگاه مردم جایگاهی پیدا نخواهند کرد بدلیل اینکه مجلس در راس امور است و می تواند تمام ساختارهای غلط را اصلاح نماید. ان شاءالله

 ۴ اسفند ۹۸  فرهادنیا.
کد مطلب : 277935
محمد
۱۳۹۸-۱۲-۰۵ ۱۵:۰۵:۵۸
با سلام خدمت شما
ما با رأی خود، دین مان را به شما (انقلابیون) ادعا کردیم. انشاالله به زودی شاهد تلاش بی وقفه شما در اصلاح و وضع قوانین جدید، و آبادانی کشور خواهیم بود. انتظار می رود که رانت خواری ها، احتکارها، باند بازی ها، گرانی ها.... جای خود را به تقسیم ثروت و عدالت بدهند. هر چی از این دولت بی تدبیر و امید بگیم، کم گفیتم.