توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۸
نگاهی شاید متفاوت به جشن این روزهای انقلاب
این روزها که ایام جشن انقلاب اسلامی را برگزار نمودیم حرفهایی از سوی برخی از افراد و برخی از دولتمردان در مورد دلیل انقلاب شنیده می شد که اگر درست باشد، که باید گفت برای اینکارها نیازی به انقلاب نبود و یا حداقل نیازی به انقلاب اسلامی نبود.
نگاهی شاید متفاوت به جشن این روزهای انقلاب
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز این روزها که ایام جشن انقلاب اسلامی را برگزار نمودیم حرفهایی از سوی برخی از افراد و برخی از دولتمردان در مورد دلیل انقلاب شنیده می شد که اگر درست باشد، که باید گفت برای اینکارها نیازی به انقلاب نبود و یا حداقل نیازی به انقلاب اسلامی نبود. مگر یک حکومت سکولار نمی تواند تولید ثروت - از هر راهی و لو حرام- بکند و آن را صرف رفاه مردم بکند؟

مگر حکومت سکولار سد و دانشگاه و کارخانه نمی تواند بسازد؟ اگر هم درد فقط صرف استقلال بود مگر مارشال تیتو یک حکومت سوسیالیستی اما کاملا مستقل در یوگسلاوی درست نکرده بود. آیا اسلامی بود؟ شما نمی خواهید بپذیرید که این انقلاب برای احیای کلمه توحید و اسلام بود.

گروههای کوچک دیگری که مثلا چپی و ملی بودند و در برهه هایی به طمع تصرف حکومت آینده همراه انقلاب شدند خیلی راحت در موج عظیم مردمی که خواستار حاکمیت اسلامی بودند از بین رفتند و برای همین بعد از انقلاب به سرعت سر دشمنی با آن بر داشتند.

این دسته از افراد باید بفهمند که حکومت عدل امام علی علیه السلام هدف غایی انقلاب اسلامی بود و هست. مردم تنها برای رفاه اقتصادی انقلاب نکردند که البته آنهم منافاتی با انقلاب ندارد اما برای مبارزه با ظلم و تبعیض انقلاب کردند. مردم انقلاب کردند تا کاخ نشین و زاغه نشین نباشد و بیت المال به تساوی تقسیم شود. مردم انقلاب کردند تا فرزندانشان سالم زندگی کنند و هر روز از رسانه های مختلف آنها را به سوی گناه و فساد و فحشا نکشانند.

لطفا نگویید فیلمهایش هست زنان بی حجاب هم در تظاهراتها بودند! آری. اقلیتی از چپی ها و کمونیستها هم بودند که آمده بودند قافیه را نبازند اما خیلی زود حذف شدند. بدنه اصلی جریان دست همان جریان هیاتی و مسجدی و زنان چادری بود. متاسفانه اینها را فراموش کردند.

این دسته از افراد اسلام را کنار گذاشتند و دهه فجر را از روی تجلی حاکمیت اسلامی به روز ملی شبیه روز ملی سایر کشورها تبدیل کردند. تنها "شعار من ایرانیم" دادند تا "جامعه مکتبی و اسلامی" را به فراموشی بسپارند.

غافل از آنکه این ملی بازی ها و باستان بازی ها و سکولار بازی ها قبلا برندش به اسم پهلوی ثبت شده است و اگر قرار بود فقط این چیزها به درد کسی بخورد به درد همان پهلوی می خورد. این انحرافات دقیقا شبیه همان بازگشت تفکرات عرب جاهلی و تفاخرهای نژاد و قبیله ای آنها است. لذا باید بدانیم اگر جلوی انحراف گرفته نشود و خواص سکوت کنند البته کار به عاشورا می کشد.
کد مطلب : 293937
به نظر شما سر منشاء بداخلاقی های اخیر ملت می تواند وعده های خلاف واقع رئیس جمهور باشد؟
بلی
خیر