۲
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۸
به بهانه غدیر:
نعمت ولایت؛ نعمت ماندگار و الهی
ولایت فقیه نعمت بزرگی است که پس از سالها مجاهدت و تلاش روحانیت و مبارز ین راه اسلام؛ از سوی خداوند متعال به مردم ایران عنایت گردید. و همانگونه که امام بزرگوار فرموده بودند: ولایت فقیه همان ولایت رسول الله(ص) است و در راستای ولایت انبیاست.
نعمت ولایت؛ نعمت ماندگار و الهی
Share/Save/Bookmark
به بهانه غدیر:
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز ولایت فقیه نعمت بزرگی است که پس از سالها مجاهدت و تلاش روحانیت و مبارز ین راه اسلام؛ از سوی خداوند متعال به مردم ایران عنایت گردید. و همانگونه که امام بزرگوار فرموده بودند: ولایت فقیه همان ولایت رسول الله(ص) است و در راستای ولایت انبیاست.

طی ۴۱ سال گذشته مردم با بحرانها و درهای بسته داخلی و خارجی مواجه شدند که با کلید حکمت و الهی ولایت گشوده شد و وجود نازنین ولایت فقیه؛ وجه مشترک همه مومنین و مومنات و حتی باور افراد آزادیخواه جهان؛ به این جایگاه بسیار مهم می باشد.

اختیارات الهی و قانونی که برای این جایگاه داده شده از جمله فرماندهی کل قوا از موارد بسیار مهم و حیاتی کشور است اگر فرماندهی کل قوا بعهده روسای جمهور بود قطعاً با مشکل مواجه می شدیم و امروز دیگر اثری از جمهوری اسلامی نبود. از سویی دیگر؛ اگر ولایت فقیه نبود رئیس جمهورها مردم را تکه تکه می کردند که بعضاً کردند و لذا اگر نیروهای مسلح در اختیار رئیس جمهورها بودند ضمن بی آبرو کردن این نیروها؛ آنها را در راستای حزب و گروه و نفس خود مثل موج دریا مداوم به دیواره های ساحل می زدند.

خدارحمت کند امام عزیز و بزرگوار را که سفره نیروهای مسلح را در کنار ولایت پهن کرد نه رئیس جمهورها؛ امروز این قدرت و محبوبیت ولایت است که نیروهای مسلح و مردم را برای کمک رسانی به زلزله و سیل زدگان و بیماران کرونائی و کمک مالی و غذائی به محرو مین کشور بسیج کرده و حلقه های مردمی را همانند یک زنجیره مهربانی بهم متصل گردانده است. وحتی ازبین بردن داعش از تدابیر مقام ولایت است .

اظهارات پوتین رئیس جمهور کمونیست روسیه در مورد امام خامنه ای عزیز:
۱- اصلاً دروغ نمی گویند ۲- حرف تکراری نمی زنند ۳- صحبتهای ایشان علمی و آینده نگرانه است ۴- ایشان هرچه می گویند تحقق پیدا می کند  ۵- سخنان ایشان بر سیاستمداران دنیا هم اثر گذار است.

از خداوند متعال بخاطر این نعمت بزرگ شاکر و برای سلامتی ایشان دعاء می کنیم.

۱۶ مرداد ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 285963
۱۳۹۹-۰۵-۱۸ ۱۵:۵۳:۵۲
عجب مقله زنده وتازه ای نوشته آفرین بر نویسنده که الحق وانصاف که گل گفتی
 
۱۳۹۹-۰۵-۱۸ ۱۵:۵۴:۲۸
چه قدر مقاله جالبی نوشته