توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۷
آقای رییس جمهور!
اگر سردار را تو به قربانگاه مذاکره فرستادی لااقل از ایرانیان عذرخواهی کن و نتیجه رفراندوم را بپذیر!
از قضا من می خواهم با رییس جمهور موافقت کنم و می گویم: شما با هنر دیپلماسی چکار کردید که سردار خسته تن ملت از میدان های نبرد برای نجات هنر مذاکره و جلوگیری از سقوط صلاحیت های حرفه ای وزارت خارجه، جان عزیزش گرفته شد!؟
اگر سردار را تو به قربانگاه مذاکره فرستادی لااقل از ایرانیان عذرخواهی کن و نتیجه رفراندوم را بپذیر!
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز دکتر مجتبی زارعی عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس ورییس بسیج اساتید کشور در یادداشتی نوشت: رییس جمهور گفت که سردار سلیمانی به سمت میدان جنگ نمی رفت که شهید شد بلکه بسوی میدان دیپلماسی می رفت!؟

♦از قضا من می خواهم با رییس جمهور موافقت کنم و می گویم: شما با هنر دیپلماسی چکار کردید که سردار خسته تن ملت از میدان های نبرد برای نجات هنر مذاکره و جلوگیری از سقوط صلاحیت های حرفه ای وزارت خارجه، جان عزیزش گرفته شد!؟

♦آقای رییس جمهور! من که می گویم برجام تان موجب ترور سپهسالار ایران و اسلام شد اما اگر شما بگویید نه! می گویم بسیار خوب! همین بیان شما درباره نوع شهادت سردار، خود اعترافی است تکان دهنده که شما و تیم مرکزی حاکم بر وزارت خارجه چیزی از دیپلماسی نمی دانید و بارتان بر دوش سرباز وطن بود؛

♦آقای رییس جمهور! به قول خودتان سردار را که به قربانگاه مذاکره فرستادید! لااقل به نتایج رفراندوم و قیام پسا ترور مردم تهران و شهرها و روستاهای ایران پایبند باشید و بیایید برای اعتماد غلط هفت ساله به جنتلمن های فرودگاه بغداد از پیشگاه ملت بزرگ ایران عذرخواهی کنید! ایرانیان کریم اند و شاید شما را بخشیدند!
کد مطلب : 277359