۱
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳
تکلیف انتخاباتی و نمایندگان مجلس
طبق قانون اساسی حضور در انتخابات برای هر ایرانی یک حق و هم تکلیف است و لذا انتخاب اصلح؛ تکلیف شرعی است.
تکلیف انتخاباتی و نمایندگان مجلس
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز طبق قانون اساسی حضور در انتخابات برای هر ایرانی یک حق و هم تکلیف است و لذا انتخاب اصلح؛ تکلیف شرعی است. 

۱- امروز دریک برهه حساس داخلی و خارجی قرارداریم که نباید بدنبال مباحث انحرافی و بی خاصیت باشیم. 

۲- امروز دعوا و کدورت برسر حجاب و یا کم حجاب؛ باریش وبی ریش نیست بلکه مشگل اساسی اینست که کشور گرفتار یک دولت نالایق و لاف زن و یک مجلس نا کارآمد و شریک جرم دولت مواجهه هستیم که چیزی از ملت باقی نمانده.

۳- اگر یک نگاه اجمالی به۶ سال گذشته داشته باشیم، اصلاح طلبان با لیبرالها و اشرافیهای نفوذی در دولت؛ مجلس و شورای شهر؛ همه آحاد جامعه را به خسران و بیچارگی کشانده اند.

۴- کم کم به ایستگاه انتخاب نزدیک می شویم و باید حب و بغضها و لجاجت را کنار گذاشته و هر فردی که طی سالهای گذشته از نمره بالاتری برخوردار می باشد برای نمایندگی مجلس انتخاب نمائیم. 

۵- مفسدین اقتصادی چه کسانی هستند؟ و توسط چه جناحی به مجلس و دولت و شوراها راه یافته اند؟ 

۶- عملکرد این جماعت نشان داده بخاطر اینکه اغلب دوتابعیتی بوده و بستگان آنها در خارج از کشور تحصیل و زندگی می کنند؛ بجای نگرانی ملت خود؛ دلواپس و نگرانِ بستگان خود در خارج از کشور هستند. 

۷- باید توجه کرد که تمام این فتنه ها با کدام مارک و نام و گروه به صحنه آمده و کشور را به نقطه فلاکت بار رسانده اند. 

۸- امروز به افراد انقلابی و جهادی و دلسوز واقعی مردم در شورای شهر، دولت و مجلس نیازمبرم می باشد. 

۹- دولت و مجلس فعلی؛ دل درگرو آمریکا و غرب دارند و جز منافع حزبی و گروهی خود به چیز دیگری نمی اندیشند و لذا یادمان نرود که: اگر امریکا و اسرائیل و داعش بر این مملکت مسلط شوند چپ و راست و حزب اللهی و غیر حزب اللهی را نمی شناسند و همه را از دم تیغ خواهند گذراند و چیزی باقی نخواهند گذاشت.
 
۱۰- امروز میلیونها ایرانی و مردم منطقه خواستار مجازات آمریکا هستند و نگاه مردم دنیا به کشور ایران اسلامی بعنوان محور اصلی مقاومت است و لذا باید نمایندگانی انتخاب شوند که در تراز جمهوری اسلامی بوده و روحیه جهادی و رزمندگی داشته و مردانه بدنبال حل مشگل مردم باشند.

دریک کلام :حس وطن پرستی و انصاف و جوانمردی و عقل وشعور؛ حکم می کند که افراد صالح و کارآمد به مجلس راه یابند نه افرادِ فرصت طلبِ حزبی و نفوذی و ایادی دشمن. 

پس بخود وکشور ظلم نکنیم وقطعاً شهدای عزیز رهایمان نخواهند کرد.
 
 ۱۲ بهمن ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 276855
۱۳۹۸-۱۱-۱۴ ۰۸:۲۲:۴۰
خواهید دید که اصلاح طلبان با ایجاد جو مظلومیت از یکسو و داشتن
کاندیداهای گمنام - و فاقد سوء سابقه در اذهان مردم- از سوی دیگر و از
همه مهمتر با حمایت مجدد بی بی س اینبار 290 نماینده را به مجلس خواهند فرستاد. مخصوصا اینکه با تعدد و تکثر اصولگرایان، چهره های پیر و...