۲
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۵
بیانیه ای در حمایت از« زنگنه» صادر نشده است
ائمه جماعت صنعت نفت که قریب به ٩٠٠ نفر هستند هیچ گونه بیانیه ای در حمایت از آقای زنگنه صادر نکرده اند.
بیانیه ای در حمایت از« زنگنه» صادر نشده است
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، اخیرا" بیانیه ای به اسم ائمه جماعت صنعت نفت در حمایت از آقای زنگنه در فضای مجازی منتشر شد که علیرغم تکذیب آن باز هم تعداد زیادی از کارکنان صنعت نفت خواستار شفافیت و معرفی  امضا کنندگان این بیانیه شدند.


در سایت نفت نیوز آمده است به اطلاع این دسته از همکاران محترم می رساند تا آنجا که ما اطلاع داریم ائمه جماعت صنعت نفت که قریب به ٩٠٠ نفر هستند هیچ گونه بیانیه ای در حمایت از آقای زنگنه صادر نکرده اند.


بر اساس خبرهای دریافتی نفت نیوز نویسنده بیانیه مورد اشاره در فضای مجازی دکتر احمد مجیدی نسب دامپزشک و سرپرست دفتر جامعه دامپزشکان در یکی از استان های مجاور تهران است.


البته جناب مجیدی نسب خود را مشاور فرهنگی وزیر نفت معرفی می کنند ولی ما تا کنون چنین حکمی برای ایشان ندیدیم
. ظاهراً وی دفتری در طبقه پانزدهم مرکزی اول نفت دارد که در جوار آقای زنگنه است.


به گزارش فارس در سایت نفت نیوز اشاره شده است، ضمن احترام به جناب مجیدی نسب چنانچه وی در حمایت از آقای وزیر برای ادامه وزارت اصرار دارند از ایشان دعوت می کنیم با یکی از روحانیون مخالف آقای زنگنه در نمازخانه مرکزی قدیم مناظره ای داشته باشند.
کد مطلب : 273722
۱۳۹۸-۰۹-۲۲ ۱۲:۰۲:۵۰
آخه زنگنه چه گلی به سرر مردم زده این آدم چهل سال است با همدستی هاشمی وروحانی مملکت را به فنا کشیده ‌ وچرا از او حمابت شود حیف نون
 
۱۳۹۸-۰۹-۲۲ ۱۹:۰۰:۰۸
آخه زنگنه چه کار مثبی انجام داده که از او پشتبانی شود این آدم باید محاکمه ومجزات شود چها سال خودش وهاشمی وروحانژ مملکت رانابود کردند رفت