داخلی آرشيو خبر
۶
توصيه به ديگران
۵
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۱
خودروی زیرپای روحانی، جلوی دوربین و پشت دوربین +فیلم
صدا و سیما مناظره های امسال را حرفه ای و درخور تقدیر برگزار کرد. پشت دوربین و استودیو ۱۱ را هم به روی آنتن برد.
خودروی زیرپای روحانی، جلوی دوربین و پشت دوربین +فیلم
Share/Save/Bookmark

به گزارش عصر امروز به نقل از جهان، صدا و سیما مناظره های امسال را حرفه ای و درخور تقدیر برگزار کرد. پشت دوربین و استودیو ۱۱ را هم به روی آنتن برد. لحظه ورود کاندیداها به محل مناظره را هم. تا مردم هم اطرافیان کاندیداها را بشناسند و هم تیپ رفتاری و اخلاقی آنان را.

مثلا ببیند ماشین زیر پای آنان چیست. ببیند که آیا فقط شعار حمایت از مردم محروم و مستضعف سر می دهند یا خود نیز مانند متوسط جامعه زندگی می کنند و خوی اشرافی ندارند. هرچند که ایام انتخابات ممکن است بازار ریا و دورویی هم داغ باشد.

شب گذشته که مستند دوم آقای روحانی پخش شد نکته تامل برانگیزی در آن بود که شاید کمتر کسی به آن توجه کرده باشد. دکتر روحانی در بخشی از این مستند به اظهاراتش در مناظره سیاسی اشاره می کند. او این سخنان را لحظاتی پس از اتمام مناظره در یکی از بزرگراه های تهران و در حالی که شیشه ماشین شانسی بلندش را پایین کشیده تا هوا بخورد، به زبان می آورد؛ البته در مستند امکان تشخیص هویت خودروی زیر پای آقای روحانی وجود ندارد اما احتمالا از تولیدات آسیای شرقی است.

روحانی عبا و عمامه خود را هم در اینجای فیلمش کنار گذاشته بود

فیلم

این صحنه تعجب برانگیز بود. دکتر روحانی با خودروی دیگری به صدا و سیما آمده بود اما او نه با آن خودروی تقریبا ارزان قیمت که با خودروی شاسی بلندش به خانه برگشت. خانه حسن روحاني در جماران است. جماران از مناطق خوش نشين و مرفه پايتخت است. البته محل كار دکتر روحاني هم كمتر از ۵ دقيقه با خانه اش فاصله دارد.

لحظه ورود روحانی به محل مناظره سوم کاندیداها با خودروی تویوتا کریسیدافیلم ساز او یادش رفته بود این تناقض را اما مردم نه.
کد مطلب : 55246
هرکی
۱۳۹۲-۰۳-۲۳ ۱۸:۳۱:۲۳
اینجانب تیزبینی وکشف افتخار امیز حضرتعالی را صمیمانه وخالصانه تبریک عرض میکنم
 
نعیم
۱۳۹۲-۰۳-۲۳ ۱۸:۴۱:۵۵
با سلام
مشت نمونه خروار است
همین الان در فیلمی که مربوط به آقای روحانی است آن جناب کمر بند ایمنی خود را نبسته و این خود نوعی قانون شکنی است اینجا کمربند را نمی بند ، چه بسا در جایی دیگر خطا ها و اشتباهات بزرگ را به چشم نبیند .
 
علی
۱۳۹۲-۰۳-۲۳ ۱۹:۲۵:۰۴
سوزوکی گراند ویتارا است حداکثر 100 میلیون
 
سعید
۱۳۹۲-۰۳-۲۳ ۲۲:۲۹:۵۰
تازه کمربندش هم نبسته بود . قانون شکن ...
 
پیکان سوار
۱۳۹۲-۰۳-۲۵ ۱۰:۲۰:۱۳
این ماشین ویتارا نیست.لنکروز هست 270 میلیون پولش هست . البته طرفداران این سایت بیشتر از موتو رسیکلت نداشتن و نمیدونن ماشین چی به چیه
 
۱۳۹۷-۰۶-۱۵ ۰۰:۴۶:۵۲