توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۰
در عطش دیدار بدریون!
در میان غوغای خرید پایان سال، ارج می نهیم به همه ایثارگری های رزمندگان جبهه های نبرد حق علیه باطل، همان هایی که با نثار جان امنیت و آسایش امروزمان را رقم زدند و مردانه در بدترین شرایط جنگیدند تا فرهنگ دینی و استقلال ملی لگدکوب اجنبی ها نشود.
در عطش دیدار بدریون!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس تاریخ و حماسه عصر امروز اواخر سال 63 یعنی در همین ماه اسفند بود که فرماندهان جنگ بهمراه سیاسیون تصمیم گرفتند بخاطر شرایط ویژه آن مقطع از جمله فشارهای مضاعف خارجی و اوضاع سردرگم در جبهه ها، عملیاتی بزرگ ترتیب بدهند. همین تصمیم انجام عملیات بعلاوه نبود امکانات زرهی مناسب و عدم امکان جنگ در زمین مسطح، بود که باعث انتخاب هور بعنوان منطقه عملیات شد!
 
در این عملیات که با رمز یازهرا سلام الله علیها انجام و به عملیات بدر معروف شد بعثی ها اوج وحشی گری خود را به نمایش گذاشتند. از راه اندازی گردان های زرهی و زدن نفر با گلوله تانک و تا شلیک بی امان خمپاره و آرپی جی و گلوله توپ و پرواز هلی کوپترها و بمباران هوایی و حمله جنگنده های مسلح به سلاح شیمیایی، جهنمی ساخته بود که گوشت و پوست که هیچ! فلز هم از حرارت بالا ذوب می شد!! هر چند مقاومت های مخلصانه رزمندگان ایرانی آن هم با دست خالی بدجوری بعثی ها را کلافه کرده بود و...
 
اینگونه شد که شهدای هور با جانفشانی های بی نظیر باعث شدند تا با وجود همه ددمنشی های بعثی ها و استفاده از سلاح های شیمیایی آلمانی و هواپیماهای آمریکایی و هلی کوپترهای فرانسوی بازهم صدامیان مقابل اراده و عظمت بچه های ایران زمین کم بیاورند.
 
و اما ما در میان غوغای خرید پایان سال، ارج می نهیم به همه ایثارگری های رزمندگان جبهه های نبرد حق علیه باطل، همان هایی که با نثار جان امنیت و آسایش امروزمان را رقم زدند و مردانه در بدترین شرایط جنگیدند تا فرهنگ دینی و استقلال ملی لگدکوب اجنبی ها نشود.
 
صلوات می فرستیم بر روح همه شهدای بدر و فرماندهانی مثل مهدی باکری و عبدالحسین برونسی و حصاری و بسیاری دیگر از آنها. باشد که روزی همنشینی و همراهی با آن ها نصیبمان شود. یاعلی
کد مطلب : 231468