۴
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۸
آقای رئیس جمهور؛ کوتاهی کرده اید!
آقای رئیس جمهور محترم فرمانده میدان در این بحران ملی کیست؟ من اگر جای شما بودم لباس خاکی بسیجی به تن کرده و فرماندهی را بعهده گرفته و می گفتم مارشِ حمله دفاع مقدس را برای یادآوری بنوازند تا فضای کشور ضمن آمادگی همگانی، از این دلهره و ترس و اضطراب و در انتظارِ مرگِ خیالی نجات پیدا کرده و بابسیج همگانی؛ شادابی و روحیه تازه به جامعه برگردد‌.
آقای رئیس جمهور؛ کوتاهی کرده اید!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز باید اذان داشت که: آقای رئیس جمهور؛ کوتاهی کرده اید و این کوتاهی های شما همیشگی و بیانگر اینست که از تدبیر و توان لازم برخوردار نبوده و ضعیف ترین و ناکارامدترین دولت در انقلاب اسلامی بوده اید.

جنابعالی درجریان اغتشاشات آبانماه گذشته، بعد از بیست روز پنهانی، یکمرتبه پیدایتان می شود و با توهین علنی به شعور مردم، می فرمائید: منهم صبح جمعه که از خواب بیدار شدم فهمیدم بنزین گران شده است. و یا بعد از گذشت بیست روز از شیوع ویروس کرونا و اینهمه التهاب و نگرانی درمردم؛ می ائید و در رسانه ملی همان توصیه های پزشکی چندین بار اعلام شده را تکرار می فرمایید که هیچ خاصیتی برای روحیه مردم نداشت.

جنابعالی در پیش بینی و پیشگیری و تجهیز مراکز درمانی و در اختیار گذاردن حداقلهای بهداشتی به مردم؛ بی توجهی و کوتاهی کرده اید. جنابعالی درطول ۷ سال گذشته نشان داده اید که توانِ مقابله با هیچگونه حوادث و بحرانی را ندارید فقط حرف درمانی می کنید و یا همیشه غائب هستید. نمونه اش ریز گردها، سیل و زلزله گذشته کشور است و اگر نبودند عزیزان ارتشی و سپاه و بسیج و جوانان جهادی، معلوم نبود چه بلایی به سر کشور می آمد.

درمقطع حساس کنونی؛ رئیس جمهور فرانسه؛ نخست وزیر ایتالیا و چندین مقام عالیرتبه کشورها فرماندهی مستقیم مبارزه با کرونا را بعهده گرفته و تمام ادارات خود را بعنوان گردانهای عمل کننده به صف کرده اند اما در ایران ۸۰ میلیونی؛ رئیس جمهور و معاون اول او مفقودالاثر هستند اما وزیر بهداشت همزمان نقش فرماندهی و صفِ این مبارزه را بعهده دارد که اصلا در توان ایشان نیست اینگونه عمل کردن یعنی بی تعهد ترین و ضعیف ترین و بدترین حالت مدیریت بحران در دنیا.

آقای رئیس جمهور محترم فرمانده میدان در این بحران ملی کیست؟ جای پدافند غیر عامل؛ هلال احمر بدون مدیر، نهادها؛ وزارتخانه ها کجا دیده شده‌؟ اینهمه ظرفیت در کشور و نیروهای داوطلب کجا استفاده می شوند. خلاصه؛ من اگر جای شما بودم لباس خاکی بسیجی به تن کرده و فرماندهی را بعهده گرفته و می گفتم مارشِ حمله دفاع مقدس را برای یادآوری بنوازند تا فضای کشور ضمن آمادگی همگانی، از این دلهره و ترس و اضطراب و در انتظارِ مرگِ خیالی نجات پیدا کرده و بابسیج همگانی؛ شادابی و روحیه تازه به جامعه برگردد‌.

۲۱  اسفند  ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 278962
۱۳۹۸-۱۲-۲۳ ۲۰:۰۵:۴۶
آقای رییس جمهور پیدا نیست خدا کنه که در توچال بسر برده باشد واز آن جا نظر ستجی کند چون خیلی ها دنبال او هستند وحتی حسین فریدون وعلی مطهری که از یاران نزدیک او هستند هم پیدا نیستند
 
۱۳۹۸-۱۲-۲۴ ۱۸:۴۰:۱۲
نویسنده مقاله چه طور به خودش اجازه داد که درمورد نوالغی مثل روحانی وجهانگیری چیزی بگوید کاکو‌ این ها جزو نوابغ هستند فقط احتیاط کنید که در ...
 
۱۳۹۸-۱۲-۲۴ ۲۱:۲۸:۲۲
آقای رییس جمهور فکر می کنم که ابن روزها در توچال هستند ونطر سنجی می کنند!
 
۱۳۹۸-۱۲-۲۴ ۲۱:۴۲:۵۴
ملت ایران خدا را شکر کنید که این نابغه ها روحانی وجهانگیری پیدا شدند وگرنه رورگار ملت ایران سیاه بود وبعد حقوق بشر ولمون نمی کرد ومی گفت دوتا نابغه درابران ناپدید شده وباید به آنها هم باج می دادیم