۷
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۷:۰۹
تقدیر رضا صادقی از 'خواننده فتنه' در یک مراسم دولتی
همایش نود سالگي جمعيت هلال‌احمر با حاشیه‌های جالبی همراه بود.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز به نقل از آنا، همایش "همراهان مهر و دوستی" جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران كه صبح امروز در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد با حاشیه‌های جالبی همراه بود.

** محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهوری زمانی که در بخشی از سخنرانی خود اعلام کرد "وظیفه دولت پاسداشت از داوطلبان حلال احمر است، دولت برای تمامی داوطلبان بدون شغل جمعیت هلال احمر با کمک هلال احمر شغل ایجاد می‌کند"، با تشویق جمعیت حاضر روبروشد اما در ادامه با کنایه گفت که "معلوم شد تعداد قابل توجهی از برادران و خواهران بیکار در اینجا هستند."

وی در بخشی دیگر از سخنان نکته جالبی گفت که بهت حاضرین را به همراه داشت، وی گفت " امیدوارم حداقل زندگی شما در هفته هلال احمر در نودمین سال، به سال ۹۰ برسد، به عبارت دیگر و ساده‌تر اینکه حداقل به ۹۰ سال برسید، بالاتر را هم خداوند برکت بدهد. ۱۱۰ و به بالاتر..."

** در این مراسم که رضا صادقی، خواننده پاپ ایران نیز دعوت شده بود، وی در آغاز اجرای موسیقی خود از محمدرضا شجریان که از وی به عنوان "خواننده فتنه" یاد می‌کنند، به عنوان استاد خود یاد کرد و از جمعیت حاضر خواست تا استادش را تشویق کنند.

** در این همایش علاوه بر حضور ۱۰۰۰ میمهان، مسئولان عالی رتبه کشوری از جمله معاون اول رئیس جمهور، رئیس سازمان هلال احمر و جمعی از میهمانان خارجی حضور داشتند.
کد مطلب : 25302
ما و شما
Canada
۱۳۹۱-۰۲-۲۰ ۰۸:۱۲:۲۹
این مطلب هم به مانند مطلب‌های قبلی‌ نویسندش معلوم نیست که کیه، قابل توجه شما عصر امروز که دکتر لاریجانی رئیس مجلس همین چندروز پیش ها،نه خیلی‌ قبل ،همین،،،چند روز پیش گفت آنقدر بعضی‌ها فتنه فتنه نکنند، آخرش این فتنه گرفتارشون میکنه ها، حالا هی‌ گوش نکن شما، حالا هی‌ زیر میزی و زیر آبی برو شما،
 
الف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۲۰ ۱۲:۳۷:۵۸
وقتی بهر بهانه ای خواننده دعوت میکنند نتیجه اش این میشود که این آقای خواننده بوسیله نامبردن از یک معاند مخالف نظام مخالفت خودش را علنی میکند . این خواننده کار بدی نکرده وتازه اینقدر جرات دارد که حرف دلش را زده ولی آن مسیول منافق که چنین خواننده معاندی را دعوت نموده باید جواب دهد.
 
asa
۱۳۹۱-۰۲-۲۰ ۱۳:۱۴:۲۱
زنده باد سلطااااان
 
ايراني
۱۳۹۱-۰۲-۲۵ ۰۸:۴۶:۳۴
اول بايد امثال رضا صادقيها ادب گردند. درجامعه اسلامي با پول بيت المال براي خود وخانواده اسم ورسم درست کرده. آمده از فتنه وفتنه گر حمايت کرده. تازماني که هيچي نيستند که نيستند اما روزي از صدقه سري صداوسيما وپول بيت المال چيزي شدند وبه پول و پله اي رسيدند ديگر خدا را بنده نيستند .براي اين شخص متاسفم.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۳-۰۱ ۱۲:۱۷:۵۴
دوستان عزیز حداقل به حرمت ربنای شجریان که سالهاست تو قلب ملت ایرانه حرمت این هنرمند رو نکه دارید
 
Serbia
۱۳۹۱-۰۳-۰۴ ۰۰:۰۹:۰۷
چرا شجریان حرمت ربنا را نگاه نداشت؟! رضا صادقی چطور به خودش جرأت چنین جسارتی را داده است؟!
 
هادی
Serbia
۱۳۹۱-۰۳-۰۹ ۰۰:۵۹:۳۳
این میکروفن متأسفانه افتاده دست عده ای ناشی!