توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
تصمیم ما برخورد قاطع است
رهبری وارد شدند و آیت الله رئیسی را بعنوان ریاست دستگاه قضا منصوب فرمودند و ایشان هم مردانه و قاطعانه در حال پاکسازی مفسدین اقتصادی می باشند.
تصمیم ما برخورد قاطع است
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز تصمیم ما برخوردقاطع است. این جمله را بارها از زبان رئیس دستگاه قضا شنیده ایم.

چند سالی است که در کشور باب شده و بعضا مردم بجای حساب کشی و سئوال از مدیران خاطی و خائن (همچون خوئنی ها، تاجزاده، خاتمی و...)؛ انتظارات خود را بسوی رهبری نشانه گرفته و مداوم می گویند که چرا رهبری وارد نمی شوند؟ مگر قرار است هر مسئولی که غفلت و یا کم کاری و یاخیانت می کند؛ رهبری سریعا جای او را گرفته و ضمن جایگزین شدن او؛ پاسخگوی عملکرد مدیران خطا کار هم باشند؟

پس قانون اساسی و مسئولین قوا و اینهمه وزیر و وکیل که با انتخاب مسقیم مردم به مسئولیت گمارده شده اند چه می شود؟ مردم باید بدانند که رهبری همیشه وارد شده و می شوند و به عنوان امام جامعه و سکاندار اصلی انقلاب بصورت مستمر در جلسات خصوصی و علنی؛ رهنمودها و تذکرات لازم را به مسئولین می دهند.

در هر صورت رهبری وارد شدند و آیت الله رئیسی را بعنوان ریاست دستگاه قضا منصوب فرمودند و ایشان هم مردانه و قاطعانه در حال پاکسازی مفسدین اقتصادی می باشند.

یک نکته بسیار مهم و حائز اهمیت این است که دشمن، با هدایت افکار عمومی بسوی آقای صادق لاریحانی قصد تخریب و نشانه گیری رهبری را دارد که بحث محاکمات باند طبری را منحرف کرده و با کشته شدن احتمالی قاضی منصوری اتفاقات جدیدی را درکشور رقم بزند.

بنابراین: رهبری ضمن ورود مستمر در مسائل کشور؛ با تذکر و نصیحت و بعضا با تعویض مسئولین حوزه ولائی خود، اقدام شایسته و بایسته را انجام می دهند. امروز باید مطالبات مردمی بسوی سران قوا بویژه قوه قضائیه باشد که با برخورد قاطع و انقلابی خود؛ دایره مدیریتی کشور؛ بویژه مدیران دولتی را از جرثومه های فساد پاک نمایند. ان شاءالله

۶ تیر ماه ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 284316