توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۰
نماینده مسیحیان: برخلاف مدعیان دروغین حقوق بشر اقلیت‌های دینی در ایران با آزادی کامل زندگی می‌کنند
نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران گفت: برخلاف مدعیان دروغین حقوق بشر در دنیا اقلیت‌های دینی بدون هیچ محدودیت و با آزادی کامل زندگی می‌کنند و اگر هم مشکل اقتصادی هست برای همه هست و مختص یک گروه خاص نیست.
نماینده مسیحیان: برخلاف مدعیان دروغین حقوق بشر اقلیت‌های دینی در ایران با آزادی کامل زندگی می‌کنند
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز آرا شاهوردیان نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برخلاف فضاسازی رسانه‌ای مدعیان دروغین حقوق بشر، اقلیت‌های دینی در ایران بدون هیچ محدودیت و با آزادی کامل زندگی می‌کنند.

وی افزود: اگر به فرض در کشور مشکل اقتصادی باشد برای همه است و مختص یک گروه خاص محدودیتی وجود ندارد و اقلیت‌های دینی همانند دیگر شهروندان از حقوق اجتماعی و اقتصادی برخوردارند.

نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران اظهار داشت: طبیعی است که در هر کشور مشکلاتی وجود داشته باشد و این مشکلات محدود به جمهوری اسلامی ایران نیست و حتی کشورهای جهان اول هم با محدودیت‌ها، مشکلات و معضلاتی مواجه هستند.

شاهوردیان خاطرنشان کرد: مدعیان دروغین حقوق بشر در دنیا با استفاده از ابزارهای رسانه‌ای که در اختیار دارند سعی در وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها دارند و در مورد اقلیت‌ها در ایران هم اظهارنظرهای خلاف واقعی داشته‌اند.

وی افزود: اقلیت‌های دینی در ایران علاوه بر برخورداری از تمامی حقوق اجتماعی و اقتصادی در کشور در انجام مناسب و مراسم دینی خود کاملا آزاد هستند و از این حیث هیچ گونه محدودیتی ندارند.

نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در پایان گفت: همانطور که اشاره کردم هیچ مشکل و محدودیتی در رابطه با مسائل اجتماعی، دینی و ... برای اقلیت‌های دینی در ایران وجود ندارد و اگر مشکل اقتصادی هست برای همه هست و نه برای یک گروه و جمعیت خاص.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 285694