توصيه به ديگران
۱
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۵
کاش مردم خوزستان هم یک هیات ملی برای مشکلشان می دیدند!
در حالی رییس جمهور در یک اقدام تبلیغاتی هیاتی برای رسیدگی به حادثه پلاسکو تعیین کرده است که این روزها مردم خوزستان بخاطر آلودگی هوا با تمام تلاش نمایندگان مجلس از وجود هیاتی برای دیدن زنده بودن خود محروم هستند!
کاش مردم خوزستان هم یک هیات ملی برای مشکلشان می دیدند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز در حالی رییس جمهور در یک اقدام تبلیغاتی هیاتی برای رسیدگی به حادثه پلاسکو تعیین کرده است که این روزها مردم خوزستان بخاطر آلودگی هوا با تمام تلاش نمایندگان مجلس از وجود هیاتی برای دیدن زنده بودن خود محروم هستند!

بنا بر این گزارش، جناب آقای روحانی حالا بفرمایند چگونه باید افكار عمومي و منتقدین به نيت خیرخواهانه دولت در بررسي علل و عوامل حادثه ساختمان 50 ساله پلاسكو اطمينان حاصل كنند در حاليكه انگیزه های سياسي پشت آن با توجه به زمان ارائه تحقیقات هیات تشکیل شده قوی تر از اهداف تخصصی و فنی آن به نظر می رسد؟ ولی اکنون در خصوص چنین مشکل مهمی در خوزستان هیچ اثری از این هیات به چشم نمی خورد.

به گزارش خبرنگار ما، البته پیش از این نیز در مطلبی گفته بودیم که اگر مردم استانها و شهرستانهای دیگر می خواهند دیده شوند باید به تهران کوچ کنند لذا عدم رسیدگی سریع به مشکلات مردمی که بخاطر آلودگی هوا آب و برق خود را از دست دادند و هیچ هیات ملی برای آنان تشکیل نشد نشان از صداقت در تشکیل هیات ملی پلاسکو دارد.

بروز مشکلات زیست محیطی برای تمام کشور در حالی اتفاق افتاده است که رییس تمام سیاسی محیط زیست پس از چهار سال تعریف و تمجید از دولت تدبیر و امید حالا می گوید که اقتصاد سبز بایستی جدی گرفته شود و ‌ متاسفانه رشد اقتصادی کشور در سال‌های گذشته با تهدید و تخریب محیط‌ زیست همراه بوده است!

به گزارش عصر امروز در طول چهار سال عمر ابتکار بر مسند محیط زیست در دولت یازدهم حجم بسیاری از اقدامات وی سیاسی بوده است که اعتراض منتقدین را به دنبال داشته است ولی متاسفانه هیچ توجهی به این اعتراضات صورت نگرفت و همه با ادعای اینکه علیه دولت یازدهم می باشد سرکوب شده است.
کد مطلب : 189844