توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۹
مرخصی برای مداوا یا برگزاری میتینگ سیاسی!
نرگس محمدی منافق که ظاهرا برای مداوا از زندان به مرخصی آمده است خیلی شیک و صحیح و سالم به برگزاری میتینگ سیاسی علیه نظام اسلامی و تهیه خوراک تبلیغاتی غرب برای تحریمهای بیشتر علیه مردم ایران پرداخته است!
مرخصی برای مداوا یا برگزاری میتینگ سیاسی!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز نرگس محمدی منافق که ظاهرا برای مداوا از زندان به مرخصی آمده است خیلی شیک و صحیح و سالم به برگزاری میتینگ سیاسی علیه نظام اسلامی و تهیه خوراک تبلیغاتی غرب برای تحریمهای بیشتر علیه مردم ایران پرداخته است!

بنا بر این گزارش طی ماههای اخیر تبلیغات و هجمه زیادی علیه دستگاه قضایی برای عدم پیگیری وضعیت بیماری نرگس محمدی شده بود که وی اخیرا به مرخصی جهت پیگیری مداوا آمده است.به گزارش خبرنگار ما اما متاسفانه این دروغگوی حرفه ای نه تنها به مداوا مشغول نیست که با برگزاری میتینگ سیاسی که فیلم آن در شبکه های اجتماعی پخش شده است دروغهای شاخدار دیگری را نیز علیه نظام اسلامی مطرح می نماید.

به گزارش عصر امروز یکی از حربهای این روزهای تحریمهای مردم ایران مباحث حقوق بشری می باشد که خوراک آن را هم همین منافقین اصلاح طلب همچون نرگس محمدی و سایر همپالکی های وی فراهم می آورند و با کمال ناباوری باز ادعای حمایت از مردم ایران را نیز برای این اقدامات خرابکارانه خود به یدک می کشند؟!
کد مطلب : 243744