۲
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۴
آقای روحانی؛ دولت شما بخشی از راه حل کشور هست یا بخشی از مشکل آن!
باید گفت که متاسفانه بخشی از عرصه اجرایی کشور به نمادی تبدیل شده است که در اقتصاد، معیشت مردم، در سیاست داخلی و سیاست خارجی استقلال و آزادی و حریت ملی، در سیاست و قدرت دفاعی و موشکی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی توان نظامی و امنیتی ایران را نشانه رفته است و سوگمندانه بنام محرمانه بودن و امنیتی بودن موضوعات، از طرح آن در رسانه های مجازی و ... جلوگیری می شود.
آقای روحانی؛ دولت شما بخشی از راه حل کشور هست یا بخشی از مشکل آن!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز حسن روحانی 5 سال است که در سپهر سیاسی انقلاب اسلامی در حال مانور دادن است، فقط مانور نه چیز دیگر. همگان می دانند که مانور دادن یعنی نوعی بازی شبیه واقعیت که در آن مانور دهنده گان تلاش می کنند تا با ساختن فضایی همانند موضوع مورد هدف خود، بسترهای لازم برای پیروزی و موفقیت را فراهم آورند. اما آیا حسن روحانی و دولت تدبیر و امید هدفی برای خود تعریف کرده اند که در طول این سالها قصد دارند خود را در یک بزنگاه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی به آن هدف برسانند. در نگاه این راقم و بسیاری دیگری چنین ادعایی صحت ندارد.

همانگونه که اشاره کردیم روحانی و دولتش فقط خوب مانور می دهند اما مانورشان هم برای گذران وقت است با رنگ و وبویی از ارضای قدرت و جاه طلبی دولتمردان پاستور نشین و هم بازی و تکمیل کردن پازلی است که در نتیجه گیری نهایی به آن اشاره خواهیم کرد.

اما دلایل ما برای این ادعا:

1- مانور تحول اقتصادی صد روزه – شما بخوانید دو دوره ریاست جمهوری.
2- مانور تامین معیشت مردم آنگونه که اصلا احتیاجی به یارانه نداشته باشند.
3- مانور ارتباط و تعامل با جهان خارج – شما بخوانید فقط اروپا و آمریکا و کدخداباوری افراطی در تمام موارد.
4- مانور اعتبار بخشیدن به پاسپورت و ارزش پول ملی در سطح جهان .
5- مانور دمکراسی و لیبرالیزه کردن اقتصاد و سیاست منطقه ای و جهانی جمهوری اسلامی – شما بخوانید موجود عجیب الخلقه ای که نه وجه ایرانی – اسلامی دارد و نه اروپایی و غربی /از این جا مانده از آنجا رانده.
6- مانور خود کفایی و فعال کردن اقتصاد مقاومتی با ورشکست شدن یکی پی از دیگری صنایع تولیدی و صنعتی و افزایش خیل بیکاران عادی و تحصیلکرده جامعه.
7- مانور افزایش رشد روند علمی و از دست دادن قوه رقابت با کشورهای صاحب سبک علم و تمدن امروزی و افزایش روند مهاجرت مغزها به سمت کشورهای غربی
8- مانور رها سازی اقتصادی – البته شما بخوانید "وادادن اقتصاد بدون برنامه و استراتژی - نه بمعنای واگذاری امور تولیدی به بخش خصوص و اجرای سیاسیت های رقابتی بین بنگاههای تولیدی تا زمان شکوفایی اقتصاد بومی و ملی کشور، در اقتصاد دولت محور روحانی استراتژی " برجامیزاسیون " که شاه ستون افتخارات روحانی بود کشور به سمت سقوط و سرنگونی می رود.
9- مانور " نرمالیزاسیون از طریق شعار ارتباط و تعامل با غرب با فدا کردن توان علمی و هسته ای کشور/ وابسته نمودن تمامی امور به نتایج برجام/ تلاش برای تغییر رفتارهای منطقه ای و جهانی ایران همسوی با غرب/ رها سازی فرهنگ و سبک زندگی ایرانی – اسلامی در برابر فرهنگ مهاجم غرب که نمونه هایی از آن را در جریان دختران خیابان انقلاب، مباحث واپسگرایانه حجاب اجباری و اختیازی در فضای جامعه و... شاهد بودیم/ مانور تجمل آقازاده ها بعنوان اولین سربازان واداده حملات فرهنگی غرب در خیابانها و مراکز مختلف / و...

10- ....
 
با اصرار بیش از حد شما در باره برخی موضوعات سیاسی و اجتماعی مانند تلگرام، بی توجهی به تولد پی درپی جاسوسان غربی در بدنه دولت و... اینکه روند "نفوذ" تقریبا در تمام عرصه ها درحال گسترش و توسعه می باشد.

باید گفت که متاسفانه بخشی از عرصه اجرایی کشور به نمادی تبدیل شده است که در اقتصاد، معیشت مردم، در سیاست داخلی و سیاست خارجی استقلال و آزادی و حریت ملی، در سیاست و قدرت دفاعی و موشکی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی توان نظامی و امنیتی ایران را نشانه رفته است و سوگمندانه بنام محرمانه بودن و امنیتی بودن موضوعات، از طرح آن در رسانه های مجازی و ... جلوگیری می شود.

خط اشرافی گری و نجومی خواری و رانت خواری برای ادامه حرام خواری های خود همان هایی را نشانه رفته است که در سطور بالا به آن اشاره کردیم و در نتیجه بر خلاف آنچه که شما در شعارهای تبلیغاتی و وعده های انتخاباتیتان در دولت های یازدهم و دوازدهم وعده می دادید نه تنها راه حل مشکلات دولت های ماقبلتان نبودید بلکه خود بخشی از یک مشکل بزرگتر بنام "کدخدا باوری و غرب باوری" بودید که در دولت های سازندگی و اصلاحات نطفه آن شکل گرفت و در دولت تدبیر و امید شما بارور شد و به اوج خود رسیده است و شاید پر بیراه نباشد که اصلاح طلبان در بکار بردن واژه " رحم اجاره ای" واقعا درست عمل کرده و شایسته تقدیرند.

به عبارت دیگر شما همان دولت مانور بودید ولی سربازان جنگ واقعی این میدان کسانی بوده و هستند که با اندکی تامل می توان ایشان را در لباس هایی مانند قبح زدایی از غرب، حجاب اجباری، برجام، سیاست های ارزی و پولی، دنیا گرایی و اشراف گرایی و...مشاهده کرد. اما تکلیف نیروهای انقلابی و ملت متدین ایران با شما تا سال 1400 نیز این است که باید به اندازه یک جرعه از فنجان تلخ دوران "دولتتان" را به اجبار نوشید و به فراموشی سپرند که خود کرده را تدبیر نیست.

رضا احمد زاده
کد مطلب : 234636
۱۳۹۷-۰۲-۱۳ ۲۱:۴۸:۳۳
فکر میکنم که دولت مشکل اصلی مملکت است واگر دولت نباشد کشور بهتر اداره میشود
 
۱۳۹۷-۰۲-۱۳ ۲۱:۵۴:۴۰
به هرحال مجریان هیچگونه صداقتی در اداره مملکت ندارند وخدا به فریاد برسد از این همه کم کاری وفسادواین همدروغ پنا می بریم به خدا ازین همه ریا که در دولت فعلی وجود دارد به خصوص سخن گوی مملکت