توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷
وضعیت مطلوب ترافیک تهران/ مدیریت ترافیک اتوبان‌ها با هلی شات
فرمانده انتظامی پایتخت در خصوص آخرین وضعیت ترافیک پایتخت در روز اول مهر گفت: با رصد دوربین‌ها وضعیت ترافیک را نسبت به سال گذشته مطلوب ارزیابی می‌کنیم.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه بازدید از مرکز مانیتورینگ پلیس راهور پایتخت  در آستانه بازگشایی مدارس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران فرماندهی انتظامی تهران تمام توان خود را برای اجرای ماموریت و تسهیل در تردد دانش آموزان به کار بسته اند.

 
رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: با توجه به پیش‌بینی و تجارب سال قبل احتمال می دادیم که افزایش ترافیک ۲۵ تا ۳۰ درصدی داشته باشیم.

 
وی افزود: بر اساس رصد دوربین ها و گزارش ماموران پلیس راهور تااین لحظه وضعیت‌ترافیک مطلوبی را در تمامی معابر میادین و مقاطع شاهد هستیم.

 
سردار رحیمی با تاکید بر این مطلب که تمام مأموران پلیس پیشگیری یگان امداد و پلیس راهور در آماده باش ۱۰۰ درصدی تا ۲۰ مهر قرار دارند اعلام کرد: از امروز امکان رصد هوشمند ترافیک تهران به وسیله هلی شات فراهم شده و هلی شات نیز به توان پلیس راهور افزوده شده است. در صددیم از هلی شات برای مدیریت و کنترل ترافیک در بزرگراه‌ها و معابر که فاقد دوربین هوشمند هستند استفاده کنیم.

 
رئیس پلیس پایتخت به رصد نامحسوس سرویس مدارس اشاره و اعلام کرد در خصوص چگونگی سرویس مدارس به مدیران نکاتی را اعلام کرده‌ایم اما نظارت و بازرسی آنها بر عهده پلیس است البته پلیس هم به شکل محسوس و نامحسوس بر آنها نظارت می کند.

 
وی به سامانه سپند پرداخت و گفت: تاکنون بیش از ۱۵ هزار راننده در این سامانه ثبت نام کرده اند اما لازم است مدیران همکاری لازم را در خصوص سرویس مدارس با پلیس داشته باشند و به نکاتی که پلیس اعلام می‌کند توجه لازم را داشته باشند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 269304