توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۹
بَرباد رفته
قرآن کریم می فرماید؛ بیچارگی انسان بدست خودش است و در روایتی امام صادق عیله السلام فرمودند: هر کسی در گِرو عمل خودش است و احمدی نژاد طی چند سال گذشته نشان داد که مصداق آیه و روایت فوق بوده و در لیست برباد رفته ها قرارگرفته است.
بَرباد رفته
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز قرآن کریم می فرماید؛ بیچارگی انسان بدست خودش است و در روایتی امام صادق عیله السلام فرمودند: هر کسی در گِرو عمل خودش است. و بعبارتی عزت و ذلت دست خداست. چقدر بد است که فردی یک روز در میان مردم بویژه مومنین محبوب باشد و چند سالی نگذرد که مورد نفرت مردم قرار بگیرد.

احمدی نژاد طی چند سال گذشته نشان داد که مصداق آیه و روایت فوق بوده و در لیست برباد رفته ها قرارگرفته است. او از زمانی برباد رفت که از ولایت جدا شد و در حق ۲۵ میلیون رای مردم، بعد از آغاز دولت دهم ناسپاسی کرد و بگونه ای عمل کرد که جایی برای دفاع از خود باقی نگذاشت و متاسفانه زبان اصلاح طلبان و جریان هاشمی و معاندین را بر سر مردم انقلابی دراز کرد  و یادمان نرفته و نمی رود که رهبر معظم انقلاب چه هزینه هایی برای این آقا داده و خواهند داد.

خدمات و تلاشهای او در شهرداری تهران و دولت نهم محفوظ و در تاریخ ثبت و ماندگار است و قابل انکار هم نیست.

اما مردمی که تمام قامت در انتخابات ریاست جمهوری دهم به پای او ایستاده بودند همه را برباد داد و با عملکرد نامناسب و لجوجانه خود یکی از مسببین اصلی بوجود آمدن دولت ناکارامد و بی عرضه و لیبرال روحانی گردید.

احمدی نژاد نه اصولگرا بود و نه اصلاح طلب؛ بلکه تافته ای جدا بافته و به موجودی غیر قابل اعتماد تبدیل شده است و خیلی عجیب است که خود را تنها منجی نجات کشور می داند!.

موضع گیریها و سخنرانیها و مصاحبه های دوپهلو و مبهم در مورد ولایت فقیه و منشور انقلاب؛ بویژه بعد از ریاست جمهوری ایشان تا به امروز؛ نامه پراکنی های دستوری و بی محتوا به رهبری و نامه تبریک به ترامپ و نامه های دیگر به بایدن و بن سلمان و موارد این چنینی حاکی از کیش شخصیت و دیده شدن را در افکار عمومی متبادر می سازد.

سخنرانیهای ضد و نقیض و خود نشان دادن در اغلب شهرها و عدم دفاع صریح از ولایت و اهداف انقلاب و امام و شهداء حاکی از یک خود بزرگ بینی و نفس اماره است که او را در سرازیری سقوط قرار داده است و قطعا با این تفکر التقاطی؛ در ایستگاه بعدی برای رسیدن به مقصود خود در کنار جریان هاشمی وخاتمی و روحانی و اصلاح طلبان قرار خواهد گرفت چون با آنها وجه اشتراک دارد.

پس مِلاک؛ حالِ فعلی افراد است نه گذشته آنان و لذا مردم باید مواظب باشند که فریب مثبت گذشته افراد را نخورده و هوشیار باشند که در انتخابات ۱۴۰۰ در دام اصلاح طلبان و خط انحراف نیفتند.

ان شاءالله در این دوره یک خانه تکانی اساسی در انتخاب ریاست جمهوری و مدیران غربگرای نالایق و نفوذی و منحرف انجام خواهیم داد.

۵ اسفند  ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 294405