توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۹
الهی آمین خانم کدیور!
شبهای مبارک قدر گذشت و کسانی که خداوند متعال مقدر نکرده باشد که از خواب غفلت بیدار شوند هیچگاه این بیداری برایشان اتفاق نمی افتد که امیدواریم ما جزء این گروه نباشیم.
الهی آمین خانم کدیور!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز شبهای مبارک قدر گذشت و کسانی که خداوند متعال مقدر نکرده باشد که از خواب غفلت بیدار شوند هیچگاه این بیداری برایشان اتفاق نمی افتد که امیدواریم ما جزء این گروه نباشیم.

بنا بر این گزارش از جمله بسیاری از این افراد فتنه گرانی هستند که قیافه حق بجانب بیداری و مسلمانی می گیرند ولی متاسفانه بر خلاف آن عمل می کنند و هیچگاه هم نمی خواهند خود را تکانی بدهند.

به گزارش خبرنگار ما جمیله خانم کدیور همسر همین عطاالله مهاجرانی خودمان در پستی برای شبهای قدر چنین نوشته است که: " کاش در این شب های عزیز قدر، مسلمانان قدری بیدار شوند و بر قدر و شوکت اسلام بیفزایند.  یا علی، امت اسلام را دریاب و از خواب گران بیدارشان کن.  التماس دعا "به گزارش عصر امروز این دعای خانم کدیور یک آمین جانانه لازم دارد چون اولین کسانی که باید از خواب بیدار شوند خود او، شوهرش و برادرش هستند که به ایران اسلامی در اوج قدرت در سال 88 آن تهمتهای دروغین را زدند و 8 ماه کشور را به آشوب کشیدند و الان نیز در فرنگ فقط اقداماتی را انجام می دهند که به ضرر اسلام و کشورهای اسلامی و بالاخص ایران عزیز می باشند!
کد مطلب : 205601