۲
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷
چرا اقدام دیروز نماز جمعه تهران مشکوک بود؟
اقدام شتاب زده گروهی برای تحت الشعاع قرار دادن تحریمهای جدید آمریکا علیه مردم ایران آنقدر مضحک بود که وقت نداشتند تا یک اسم درست و حسابی برای اقدام خود دست و پا نمایند و از عنوان دانشجویان حزب الله نمازجمعه تهران استفاده کرده بودند؟!
چرا اقدام دیروز نماز جمعه تهران مشکوک بود؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز درست در روزی که آمریکا تحریمهای جدید را علیه ملت ایران کلید زد و کشک بودن برجام را برای همگان ثابت کرد گروهی درصد برآمدند تا این افتضاح سیاسی را با حاشیه ای کمرنگ نمایند.

بنا بر این گزارش اقدام شتاب زده گروهی برای تحت الشعاع قرار دادن تحریمهای جدید آمریکا علیه مردم ایران آنقدر مضحک بود که وقت نداشتند تا یک اسم درست و حسابی برای اقدام خود دست و پا نمایند و از عنوان دانشجویان حزب الله نمازجمعه تهران استفاده کرده بودند؟!به گزارش خبرنگار ما اما همین موضوع که کاملا مشخص است از سوی چه کسانی کلید خورده است بلافاصله جریان خبری خود را پیدا کرد ونشان داد آبشخور این حرکت کجا بوده است.

در همین خصوص تمام صفحات اجتماعی عناصر ضد انقلاب و فراری با انتشار عکسی از این طومار بستر فراهم شده آن را برملا ساختند.

فریبا دادوی مهاجر با انتشار عکس این طومار چنین نوشت: " امضا هم کردند که رسمی باشد بنر جنجالی در حاشیه نمازجمعه امروز تهران "به گزارش عصر امروز این هماهنگی در انتشار سریع مطلبی که بلافاصله با واکنش منفی فعالان دانشجویی حزب الهی مواجه گردید کاملا این نکته را بر ملا ساخت که دشمن برای فضای آرام سیاسی کشور نقشه کشیده تا مردم از مطالبات اصلی خود غافل بمانند لذا همه جریانهای سیاسی باید هوشیاری خود را حفظ نمایند  زود برای هر مطلبی تصمیم نگیرند.
کد مطلب : 205458
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۷ ۱۴:۴۹:۰۶
حالا هم که یک عده جوانان مومن غیور دست به اقدام زدند شما توی سرشان می زنید؟ من با همه وجودم از این برادران پشتیبانی می کنم. زنانی که اصرار بر تماشای بدن برهنه مردان دارند یک مشت زن هرزه هستند.

عصر امروز: با سلام خدمت این خواننده عزیز اولا اینکه با اصل این اقدام ما هیچگاه مخالف نیستیم بلکه با زمان این اقدام که درست مصادف شده با زمانی که مساله بسیار مهمتری مطرح است و برای تحت الشعاع قرار دادن آن (تحریمهای آمریکا و از بین رفتن برجام) اقدام شده مخالفیم.

ثانیا مشکل دوم این است که جمع آوری امضا تحت عنوان جعلی دانشجویان نماز جمعه! اقدام خلاف دیگر این گروه بوده که خود منکر دیگری می باشد لذا با یک منکر نمیتوان به جنگ منکر دیگری رفت

ثالثا اینکه همه آن زنان را نیز هرزه خطاب کنید هم درست نیست و قطعا بار شرعی دارد که نباید اینگونه باشد.
 
۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۰۵:۰۵:۴۷
کلاه خود را قاضی کنید. یک حساب دو دوتا چهارتا است. آیا گفتن عبارت هرزه به زنانی که حرص تماشای بدن نیمه برهنه مردان نامحرم را دارند اشکال شرعی دارد اما تو سر چند حزب اللهی مومن و غیور زدن و آنها را کوبیدن اشکال شرعی ندارد؟ چرا همیشه ظلم به حزب الهی ها و فحش دادن به آنها عین ادب و وقار است؟ برادران عصر امروز! آیا احتمال نمی دهید که مد های روشنفکری بر شما هم اثر گذاشته؟

این حکم صریح قرآن است که زنان باید در مقابل مردان چشم فرو بندند. چه رسد که بیایند تماشا...
امان از شهوت پرستی آنها و امان از بیغیرتی ما... (34263)