توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۸
چرا بازیکن استقلال بخشیده نشد؟
فرشید باقری هافبک تیم فوتبال استقلال این روز ها به دلیل ایجاد حاشیه از حضور در تمرینات منع شده است.
چرا بازیکن استقلال بخشیده نشد؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، فرشید باقری پس از دربی پایتخت به دلیل دخالت در موضوعات حاشیه ای در جریان پنالتی فرشید اسماعیلی و درگیری با بازیکنان خارجی با حکم کمیته انضباطی باشگاه استقلال از حضور در تمرینات محروم شد و این غیبت به نوعی طولانی تر شده است و به همین دلیل احتمال می رود موضوع فرشید باقری فراتر از اعتراضات روز دربی و حاشیه سازی در رختکن تیم باشد.

 
شنیده می شود فرشید باقری قبل از دربی و در جریان اردوی این تیم مشکل حادی با یکی از مدیران استقلال داشته است و با وجود اینکه موضوع دربی حتی برای فرشید اسماعیلی و رحمتی هم به فراموشی سپرده شده است، در مورد فرشید باقری هنوز به اتمام نرسیده و محرومیت وی دلیل دیگری دارد.

 
گفته می شود وینفرد شفر قصد دارد او را به تمرینات تیم اضافه کند اما هنوز نتوانسته کمیته انضباطی و مدیر مورد نظر را برای این اقدام مجاب کند، لذا فرشید باقری برای بازگشت به ترکیب استقلال باید دل مدیر محترم را بدست بیاورد و با اخلاقی که از باقری سراغ داریم این بازیکن بدون حاشیه بعد از یک گفتگوی کوتاه می تواند دوباره به تمرینات استقلال اضافه شود.

 
به نظر می رسد روزهای حساس پیش روی استقلال دلیلی باشد که مدیر محترم از مواضع خود در قبال باقری کوتاه بیاید، چرا که در صورت ناکامی در لیگ برتر هواداران استقلال به سادگی از این حاشیه ها نخواهند گذشت.
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان
کد مطلب : 257352