توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴
پیشنهاد مجلس به 3 وزارتخانه برای تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال!؟
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از پیشنهاد مجلس به سه وزارتخانه علوم، آموزش و پرورش و بهداشت برای تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال خبر داد.
پیشنهاد مجلس به 3 وزارتخانه برای تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال!؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز حمایت میرزاده با اشاره به جلسه امروز کمیسیون بهداشت و درمان با حضور نمایندگان وزارت آموزش و پرورش، بهداشت و علوم اظهار کرد: بنده در این جلسه به نمایندگی از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حضور داشتم که مسائل مربوط به پیش‌گیری از ویروس کرونا در کشور بررسی شد.

وی افزود: در این جلسه کمیسیون آموزش و بهداشت مجلس به‌صورت مشترک پیشنهاد دادند تا موضوع تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا تعطیلات عید بررسی شود یعنی سه وزارتخانه آموزش و پرورش، بهداشت و علوم مسئولیت بررسی این موضوع را بر عهده داشته باشند تا در صورت نیاز کلاس‌های درس مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال، تعطیل اعلام شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: این موضوع پیشنهاد کمیسیون آموزش و تحقیقات و بهداشت و درمان مجلس است و سه وزارتخانه باید آن را بررسی کنند، اگر نگرانی ندارند و به عنوان کارشناس و صاحب‌نظر معتقدند که تمهید مقدمات شده و امکانات لازم را برای پیشگیری از ویروس کرونا در مدارس و دانشگاه‌ها داریم که دیگر نیازی به تعطیلی نیست اما اگر تمهید مقدمات نیاز به امکانات و آموزش بیشتر است که نمی‌توانند در این فرصت آن را در تمام مدارس، دانشگاه‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی فراهم کنند، مدارس و دانشگاه‌ها را تا پایان سال تعطیل کنند.

میرزاده یادآور شد: تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال موضوع نگران‌کننده‌ای نیست که بگویند نمی‌توانند آن را جبران کنند و می‌توان پس از تعطیلات عید، سال تحصیلی را ادامه داد یعنی مدارس از فرصت خرداد نیز برای آموزش دانش‌آموزان استفاده کنند.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 277954