توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷
به بهانه سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)/
من به شماها گفته بودم ؛ اما شماها ...؟
امام بزرگوار بارها فرموده بودند که لیبرالها را بیرون بریزید و نگذارید پستهای مدیریتی کشور را اشغال کنند.! ایشان فرمودند؛ اگر خوی کاخ نشینی در مسئولین پیش بیاید فاتحه انقلاب خوانده خواهد شد.
من به شماها گفته بودم ؛ اما شماها ...؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز امام بزرگوار بارها فرموده بودند که لیبرالها را بیرون بریزید و نگذارید پستهای مدیریتی کشور را اشغال کنند.! ایشان فرمودند؛ اگر خوی کاخ نشینی در مسئولین پیش بیاید فاتحه انقلاب خوانده خواهد شد. و از طرفی در وصیت نامه خود فرمودند: نگذارید انقلاب بدست نااهلان بیفتد و هزاران مطالب حکیمانه و رهنمودهای گران قیمتی در زمان حیات خود برای خواص و مسئولین و مردم داشتند.

امام بزرگوار برروی ملت ایران حساب باز کرده و اطمینان داشتند و برای همین فرمودند باضمیری روشن و آسوده به جایگاه ابدی سفر خواهم کرد.

اما؛ مامردم گوش نکردیم و به اعتماد امام جفا کردیم. فریب لیبرالها و دغل بازان سیاسی و عمرِعاص ها و اشعث ها را خوردیم. امام به خامنه ای عزیز علاقه؛ اعتماد وایمان کامل داشتند وفرمودند: پشتیبان ولایت فقیه باشید تابه کشور آسیبی نرسد‌. اما چه ظلم ها و کوتاهیها و نافرمانیها که درحق رهبری انجام داده ایم وخود بهتر می دانیم.

ما با تبلیغات دشمنان و با لجاجت و غفلت و جهالت خود افراد و دولت و مجلسی ناکار آمد که مفسدین اقتصادی و اخلاقی و حزبی در آنها موج می زدند بر خود مسلط کردیم خدا را شاکریم که از شّر مجلس دهم نجات پیداکردیم و از الان باید بفکر یک رییس جمهور انقلابی باشیم.

امام گفته بود ما از بیرون ضربه نخواهیم خورد و مواظب داخل باشید اما گوش نکردیم و بلاخره از داخل ضربه اقتصادی و فرهنگی و سیاسی خوردیم. طرفداران دروغین و بله قربان گویان منافق دیروز امام؛ امروز دشمن کینه توز حضرت آقا هستند و هیچ اعتقادی به رهبری و مردم ندارند و بدنبال گدا پروری مردم هستند.

امام همه چیز را به ما گفته بودند و حتی وصیت نامه را برای ما به امانت گذاشتند اما ما گوش نکردیم. جانشین برحق ایشان بطور مستمر همان توصیه ها و نصایح امام را تکرار می کنند اما مسئولین نفوذی و خائن نگذاشتند که حرف ولی خدا برجان جامعه بنشیند.

امسال درحالی بزرگداشت امام عزیز را برگزار می کنیم که داغ حاج قاسم عزیز را بر سینه داریم و او در بین مانیست.

الحمدلله باعنایت رهبر معظم انقلاب؛ انسانی حکیم و باتقوی و انقلابی در راس قوه قضائیه قرار گرفته و مجلس یازدهم نیز با انتخاب صحیح مردم؛ تشکیل و شروع بکار نموده است. و ضلع سوم این مثلث یعنی رئیس جمهور آینده نیز باید با دقت هرچه تمامتر انتخاب گردد و برای همیشه ازدست مدیران بی لیاقت وبی عرضه و نفوذی نجات پیدا کنیم تا روح امام عزیز از همه ماخشنود گردد.

۱۲ خرداد ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 283147