۱
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۱
حرف حساب
پذیرش مسئولیت سانحه هواپیمای اوکراینی توسط سردارحاجی زاده اوج صداقت و مردانگی و بزرگی این برادر پاسدار بود که راههای تخریب دشمن برای مسئولین کشور بسته شود. اگر چه یک مورد مردانگی برای پذیرش مسئولیت مشگلات کشور در مسئولین دولتی سراغ نداریم.
حرف حساب
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اگر چه حادثه تلخ هواپیمای اوکراینی باعث تاثر و تاسف ملت ایران گردیده و عزای دیگری را باید تحمل کنند اما باید مراقب بود که فضای سیاسی کشور توسط یک مشت فرصت طلب منافق با اغتشاش و لجن پراکنی و توهین به مقدسات؛ ملتهب و متشنج نگردد.

پس: 
۱- اخبار رسیدگی به موضوع هواپیمای اوکراینی را؛ فقط از صدا وسیما پیگیر بوده و از گمانه زنی و تحلیلهای غیر مرتبط خود داری شود.

۲- پذیرش مسئولیت سانحه هواپیمای اوکراینی توسط سردارحاجی زاده اوج صداقت و مردانگی و بزرگی این برادر پاسدار بود که راههای تخریب دشمن برای مسئولین کشور بسته شود. اگر چه یک مورد مردانگی برای پذیرش مسئولیت مشگلات کشور در مسئولین دولتی سراغ نداریم و لذا بزودی مردم خواهند فهمید که این سردار بزرگوار آبروی خود را برای خدا گذاشت و خائنین موذی بزودی رسوا خواهند شد.

۳- امروز مجموعه ای از ضد انقلاب با همراهی بعضی دولتی ها و نمایندگان مجلس و روزنامه های زنجیره ای اصلاح طلب اصرار دارند که؛
اولاً: حزن و اندوه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از دلها زدوده شود.
ثانیا: حرارت انتقام از آمریکا فروکش کرده و تبدیل به مذاکره و معامله با آمریکا بر سر خون شهید بزدگوار حاج قاسم سلیمانی بشود‌ که این یک خیانت نابخشودنی است. 

۴- عزیزان تلاش کنند فقدان شهید بزرگوار سلیمانی در دلها زنده بماند و انتقام از امریکا از مسئولین کشوری بویژه فرماندهان رشید و دلاور اسلام خواسته شود.
 
۵- جنگ تمام عیار اجتماعی و سیاسی توسط آمریکا رقم خورده و یک مشت جاهل و خائن قصد بهم زدن فضای سیاسی کشور بویژه ترور شخصیت فرماندهان محترم می باشند. 

۶- متهم و پاسخگوی وضع فعلی کشور دولت نالایق و مجلس ناکارآمد و حزبی است نه فرماندهان عزیز سپاهی و ارتشی اگر چه رئیس جمهور و مسئولین دولتی بطور موذیانه ای درپ شت قضایا و این غبار بوجود آمده پنهان شده اند که از پاسخگوئی شش سال عملکرد خود در امان باشند.

۷- بزودی منتظر سیلی اساسی ازسوی سپاه به آمریکای جنایتکار باشید.

۸- مواظب باشیم سانحه هواپیمای اوکراینی را تحت الشعاع قرار ندهند تا انتقام از امریکا را به فراموشی بسپارند .

۹- قطعاً: این موضوع توسط سازمان قضائی نیروهای مسلح رسیدگی و بدون ملاحظه و صادقانه به اطلاع عموم مردم خواهد رسید. 

۱۰- ازحریم و حرمت فرماندهان عزیزمان دفاع کنیم و نگذاریم غریب واقع شوند. 
 
۲۲  دیماه ۹۸  فرهادنیا
کد مطلب : 275740
۱۳۹۸-۱۰-۲۳ ۱۶:۴۱:۳۷
خانواده ها و جوانان مراقب باشند.
بر اساس شنود مکالمات اعضای سازمان منافقین مشخص شد به تمامی حامیان این فرقه خطرناک دستور داده شده در تجمعاتی که برگزار می شود، مردم عادی را هدف گلوله قرار دهند تا اینگونه القاء شود نیروهای انتظامی و امنیتی به سمت مردم شلیک کرده‌اند. در این راستا توصیه شده اولویت با دختران جوان، خانم‌ها و افراد کم سن و سال می‌باشد تا با کشته شدن آن‌ها بتوان جو مسموم در کشور ایجاد نمود.

با توجه به این خباثت فرقه تروریستی رجوی به مردم و خانواده‌ها توصیه می‌کنیم مراقب فرزندان خود باشند و حتی برای کنجکاوی و تماشا هم در منطقه‌ای که توسط افراد آشوبگر و اشرار آلوده شده حضور نداشته باشند.

اخبار دریافتی حاکی از آن است که نیروهای امنیتی نظام موفق شدند چندین تیم مسلح تروریستی را در کشور شناسایی و دستگیر کنند اما شرط عقل پرهیز از مناطق خطر و آلوده است.

این هشدار را به همه خانواده های ایرانی برسانید چرا که آمریکا و اسرائیل برای رسیدن به اهداف پلید خود، جان انسانها برایشان بی اهمیت ترین چیز است.