توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۵
خسارت اولیه تندباد به ۱۳۰ واحد مسکونی در مازندران
معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت: بنیاد مسکن در حال بررسی خسارت تندباد در مازندران است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، شب شنبه سوم خرداد ماه امسال شاهد وقوع تندباد در استان بودیم که موجب تخریب بخشی از واحدهای ساختمانی، مرغداری، گلخانه و همچنین قطعی برق شد.

البته هواشناسی مازندران نیز در این زمینه هشدار داده بود که باتوجه به وزش باد شدید و موقتی احتمال خسارت به سازه‌های موقت و سست بنیان، تاسیسات و داربست‌ها، شکستن شاخه درختان وجود داشته و ضرورت دارد  نسبت به استحکام سازه‌های موقت و داربست‌ها  اقدام لازم بعمل آید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: قسمت عمده خسارت‌ها مربوط به شهرهای آمل، بابل و قائم‌شهر بوده است.

مهدی رازجویان با بیان اینکه هنوز میزان دقیق خسارت‌ها برآورد نشده است، افزود: بنیاد مسکن درحال بررسی خسارت‌ها است که درحال انجام است.

وی تصریح کرد: براساس بررسی‌های اولیه تاکنون ۱۳۰ واحد مسکونی دچار خسارت شد که ۱۵ واحد مربوط به سربندی ساختمان و بقیه مربوط به گلخانه و دو واحد مرغداری بوده لست.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به قطعی تلفن در سوادکوه شمالی، گفت: همچنین قطعی برق داشتیم که تاکنون ۹۰ درصد این مشکل برطرف شده است و بقیه نیز در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 282733