توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸
وزارت امور خارجه جواب گستاخی های فرانسویان را بدهد
پلیس بد مذاکرات برجام در ادامه روند بدعهدی های خود و سایر شرکای 5+1، ایران را مورد خطاب و عتاب خود قرار داده است!
وزارت امور خارجه جواب گستاخی های فرانسویان را بدهد
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز پلیس بد مذاکرات برجام در ادامه روند بدعهدی های خود و سایر شرکای 5+1، ایران را مورد خطاب و عتاب خود قرار داده است!

بنا بر این گزارش وزیر خارجه فرانسه در مطلبی با گستاخی فراوان اظهار داشته است که: ایران از تهدید دست بردارد. همچنین وی از مقامات ایرانی به خاطر اظهاراتی در مورد احتمال خروج از برجام انتقاد کرده است!

به گزارش خبرنگار ما به نقل از بی بی سی روز گذشته، ۱۵ تیر (۶ ژوئیه)، ژان-ایو لودریان، وزیر امور خارجه فرانسه، در گفتگو با یک ایستگاه رادیویی گفته است که مقامات ایرانی "باید تهدید مداوم در مورد نقض تعهد خود به برجام را متوقف کنند" و افزود که کشورهای اروپایی "باید فرصت لازم را داشته باشند تا به راه حلی دست یابند که بتواند خسارات ناشی از خروج آمریکا از برجام را جبران کند."
 


به گزارش عصر امروز اینگونه اظهارات گستاخانه فرانسه و سایر اروپائیان علیه ایران در حالی صورت می گیرد که آنها تمام تعهدات خود را به بوته فراموشی سپرده اند و عملا به تحریم ایران روی آورده اند.

در این حال معلوم نیست که چرا وزارت امورخارجه هیچ واکنشی به این گستاخی ها نشان نمی دهد و در کمال تاسف از کنار این مسائل که با عزت ایرانیان بازی می کند می گذرد!
کد مطلب : 239137