توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۴
چه چیزی استراماچونی را عصبانی کرده؟
خبر احتمال جدایی سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال در حالی به سوژه اصلی این تیم تبدیل شده که هنوز به درستی مشخص نیست این اتفاق برای فشار به مسئولان داخلی است یا اتفاق دیگری رخ خواهد داد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، اواخر خردادماه سالجاری بود که مسئولان باشگاه استقلال خبر رسمی حضور آندره استراماچونی در راس کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه را منتشر کردند تا این مرد ایتالیایی به عنوان جانشین وینفرد شفر کارش را در جمع آبی پوشان شروع کند.

 
از آن زمان تاکتون باشگاه استقلال روزهای آرامی را پشت سر نگذاشته و هر روز حاشیه جدیدی برای این تیم بوجود آمده است. در حالی که هنوز مشخص نیست نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر چه زمانی آغاز خواهد شد، امروز دوشنبه یک خبرنگار ایتالیایی از احتمال جدایی استراماچونی خبر داد تا جدی ترین حاشیه این روزهای استقلال رقم بخورد.

 
«جان لوکا دی ماتزیرو» خبرنگار مطرح فوتبال ایتالیا خبر از ناراحتی سرمربی استقلال تهران از عدم جذب بازیکنان مد نظر وی داد و عنوان کرد این مربی قصد دارد تا دو روز آینده درباره ماندن یا رفتن از باشگاه استقلال تهران تصمیم گیری کند.

 
پس از انتشار چنین خبری در صفحه شخصی این خبرنگار، رسانه های خارجی نظیر: «توتومرکاتو» و «فاکس اسپورت» نیز واکنش نشان دادند و به احتمال جدایی استراماچونی از استقلال تهران پرداختند. آنها با اشاره به حضور دو ماهه این مربی در استقلال و موفقیتش در شش بازی پیش فصل با آبی پوشان اعلام کردند که وی احتمال دارد استقلال تهران را در فاصله ۱۰ روز مانده به شروع لیگ برتر تنها بگذارد.


این اظهار نظرها در حالی صورت گرفته است که هنوز هیچ یک از مسئولان باشگاه استقلال به درست یا غلط بودن آن واکنشی نداشته اند تا گمانه زنی ها در مورد آینده استقلال و این مربی ایتالیایی بیشتر شود.

 
برخی عنوان کرده  اند جذب نکردن بازیکنان مد نظر مرد ایتالیایی عامل اصلی ناراحتی و دلخوری است و برخی هم عنوان کرده اند کنار رفتن علی خطیر از باشگاه استقلال باعث ناراحتی استراماچونی شده است. لو رفتن مبلغ قرارداد بازیکنان استقلال مورد دیگری بوده که از آن به عنوان دلیل عصبانیت استراماچونی یاد شده است.

 
این خبر پس از آن منتشر شد که میلیچ مدافع کروات مد نظر استقلال پس از حضور در تهران به دلیل مشکلاتی که داشت نتوانست از فرودگاه خارج شود و آنطور که اعلام شده بلیت برگشت را دریافت کرده است. 

 
هر چند اظهار نظر مسئولان باشگاه استقلال می تواند روشن کننده ابهامات این ماجرا باشد اما برخی عنوان کرده اند این فشارها عامدانه به باشگاه استقلال وارد می شود تا مسئولان  این باشگاه بتوانند امتیازات لازم از وزارت ورزش را بگیرند!

 
به گزارش مهر با این حال مشخص نیست در پشت پرده چه خبر است که استقلال قبل از شروع لیگ نوزدهم وارد این چالش شده و مسئولان باشگاه هم در قبال آن سکوت کرده اند.
کد مطلب : 267163