توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۹
ظلم خودروسازان را چه کسی باید پاسخ بدهد!
آقای روحانی شاید تکدّرتان در سال 93 به خاطر افزایش کم قیمت خودرو بوده است!
افزایش چند باره قیمت خودرو در روزهای اخیر و ظلم به ایرانی ها در حالی از سوی خودرو سازان صورت گرفته است که سکوت دولت اصلاح طلب روحانی حکایت از رضایت رئیس جمهوری و دولت تدبیر و امید دارد!
آقای روحانی شاید تکدّرتان در سال 93 به خاطر افزایش کم قیمت خودرو بوده است!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز افزایش چند باره قیمت خودرو در روزهای اخیر و ظلم به ایرانی ها در حالی از سوی خودرو سازان صورت گرفته است که سکوت دولت اصلاح طلب روحانی حکایت از رضایت رئیس جمهوری و دولت تدبیر و امید دارد!

بنا بر این گزارش قطعا حافظه مردم ایران سال 93 را فراموش نکرده است  هنگامی که خودروسان 25درصد خودرو را گران کردند و نوبخت سخنگوی وقت دولت در سخنانی از گرانی خودرو اظهار تاسف کرد و خاطر نشان کرد که خاطر رئیس جمهور از این اقدام مکدّر شده است؟!

به گزارش خبرنگار ما، اما حالا و در سال 97 متاسفانه خودروسازان با حمایت دولت و سکوت مجلس چنان ظلمی در حق مردم ایران می نمایند که هم اکنون ارابه مرگ یا همان (پراید) به نزدیکی 40 میلیون تومان رسیده است و این در حالی است که با ممنوعیت ورود خودرو به کشور عملا نه امکان رقابتی وجود دارد و نه امکان خریدی بر اساس شان ایرانی ها، لذا مردم ناچارند با هزینه ای گزاف خودرویی بدون کیفیت را سوار شوند!

به گزارش عصر امروز حالا تنها سئوالی که باید از دولت اصلاح طلب روحانی و شخص رئیس جمهور محترم پرسید این است که آیا چون به قول آن ضرب المثل معروف خَرتان از پل گذشته است و دیگر احتیاجی به رای مردم ندارید باید در کنار گود بنشینید و به ظلم خودروسازان به مردم نظاره نمایید؟!

یا شاید هم تکدّر خاطره مبارکتان در سال 93 به خاطر این بوده است که قیمت ها آنچنان که انتظار داشته بودید افزایش نیافته بود و هم اکنون چون مردم، ارابه مرگ را نزدیک به 40 میلیون تومان خریداری می نمایند دیگر خاطره مبارکتان مکدر نمی شود؟!!
کد مطلب : 249965