توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹
ضرر مردم تا کی/
آیا آقای روحانی جواب سیاست های اشتباه حود را می دهد؟
تصمیمات پر ضرر برای کشور طی 6 سال گذشته به جایی رسیده است که باید مردم تاوان سیاستهای بی درو پیکر اصلاح طلبان را به کشور متحمل بشوند و با پوست و گوشت و استخوان خود هزینه آن را پرداخت نمایند!
آیا آقای روحانی جواب سیاست های اشتباه حود را می دهد؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز تصمیمات پر ضرر برای کشور  طی 6 سال گذشته به جایی رسیده است که باید مردم تاوان سیاستهای بی درو پیکر اصلاح طلبان را به کشور متحمل بشوند و با پوست و گوشت و استخوان خود هزینه آن را پرداخت نمایند!

بنا بر این گزارش در حالی که حسن روحانی رییس جمهور اصلاح طلبان در 13 مهر ماه سال 95، در یک لجبازی بچه گانه با سیاست های دولت قبل ابلاغیه حذف کارت سوخت را صادر کرد و پیش از آن نیز در سال 94 اظهار داشته بود که  بنزین دو نرخی فساد می آورد باعث شد سالانه 36000 هزار میلیارد تومان خسارت ناشی از حذف کارت سوخت به کشور متحمل شود. اما حالا با یک تاخیر 3 ساله دوباره به عقب بازگشتیم! و درب بر همان پاشنه چرخید! البته اینبار در حالی است که مردم فقیر این حماقت چند سال پیش این جماعت را بر گرده خود بیشتر دیده و این فشار مضاعف را باید تحمل نمایند؟! 

به گزارش خبرنگار ما حالا در این وضعیت تورم و رکود فعلی که متاسفانه بخاطر سیاست های تماما اشتباه این دولت در اقتصاد، سیاست، برجام و ... می باشد مردم امید داشتند که دولت بتواند با اتخاذ یک سیاست درست تولید رونق را به کشور باز گرداند اما ظاهرا همه اینها انتظار و سرابی بیش، از این دولت نخواهد بود.

و باید امید داشت اکنون و در حالی که دزدان و غارتگران دولتی و غیر دولتی بیت المال با جانفشانی غیور مردان سپاه به کشور بازگردانده می شوند و قوه قضاییه مصمم است با آنها به شدت برخورد نماید کاش کنار بررسی پرونده رشوه "حسین فریدون" ، "رسول دانیال زاده، سلطان فولاد" ، "ضایع شدن ۱۸میلیارد دلار ارزحیاتی کشور" و بسیاری دیگر از پرونده های فساد که یکی یکی دارد رو می شود و رسیدگی می شود پرونده "حذف مشکوک کارت سوخت" هم بررسی شود و مسببان این خسارت عظما به کشور معرفی شوند و به سزای اعمال خود برسند.به گزارش عصر امروز، در پایان با اذعان به اینکه دولت حتی شب خوبی را هم برای این افزایش انتخاب نکرده است باید گفت جناب آقای روحانی مردم ما این توییت شما را از یاد نبرده اند و حالا باید رییس جمهور نابغه کشورمان پاسخ بدهند که چگونه در عرض این مدت کوتاه بر خلاف گفته سابق خود باز بنزین دو نرخی را پا برجا کرده و یک گرانی 300 درصدی را همراه با افزایش 300 درصدی قیمت بنزین به کشور متحمل خواهد کرد؟!
کد مطلب : 272220