۲
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۳
آقای روحانی فازت چیه؟!
توئیت آقای روحانی، اولا دلسرد کردن مردم نسبت به انتخابات، به عنوان رویداد مهم و سرنوشت ساز، برای کشور است. ثانیا توهین مستقیم به قدرت تشخیص و شعور ملت ایران در انتخابات است.
آقای روحانی فازت چیه؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، رضا سراج کارشناس مسائل راهبردی در کانال شخصی خود در تلگرام نوشت:
 
آقای روحانی با هشتگ انتخابات تشریفاتی، در توییتر نوشت : "بزرگترین خطر برای حاکمیت ملی ما روزی‌ست که انتخابات، تشریفات شود. جای دیگری انتصاب بفرمایند؛ مردم پای صندوق رای بروند و فقط تشریفات انتخابات را انجام بدهند."
 
توئیت آقای روحانی، اولا دلسرد کردن مردم نسبت به انتخابات، به عنوان رویداد مهم و سرنوشت ساز، برای کشور است. ثانیا توهین مستقیم به قدرت تشخیص و شعور ملت ایران در انتخابات است. ثالثا هم راستایی با جریان‌های ضد انقلاب، برای جلوگیری تغییر وضع موجود و ممانعت از تولید قدرت ملی است.
 
جریان‌های ضد انقلاب با دستور گرفتن از سرویس‌های اطلاعاتی نظام سلطه، خط تبلیغی و عملیات روانیِ تحریم انتخابات، را دنبال می‌کنند تا ضمن کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس، محیط داخلی ایران را به سمت بی‌ثباتی و آشوب سوق دهند.

با این شرایط باید از آقای روحانی سوال کرد فازتِ چیه؟! آیا شما هم از دلسرد کردن ملت و کاهش مشارکت مردم در انتخابات به دنبال یافتن راهی برای تغییر محاسبات نظام و مذاکره مجدد با آمریکا هستی؟!
کد مطلب : 277027
۱۳۹۸-۱۱-۱۸ ۱۵:۵۷:۴۱
فاز آقای روحانی فاز حسین فریدون وعلی مطهری ایت که هر دو جزو م... هستند ...
 
۱۳۹۸-۱۱-۱۸ ۲۱:۵۸:۱۸
کاکو روحانی کارش خلاصن وهیچ کاری برای مملکت نمی کند