توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۱
تردد نیمه‌سنگین خودروها در 3 محور شمال
رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: تردد خودروها در برخی از مقاطع محورهای هراز، سوادکوه و کندوان به سمت شمال به‌صورت نیمه‌سنگین است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز محسن هاشمی درباره آخرین وضعیت راه‌های مازندران باتوجه به پایان هفته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در محدوده سه‌راهی چلاو تا پارک جنگلی محور هراز به‌صورت نیمه‌سنگین است.

 
وی با اشاره به ترافیکی عادی در محور کیاسر، افزود: تردد خودروها در محدوده ورودی شهرهای زیراب و پل‌سفید محور سواکوه و همچنین برخی مقاطع محور کندوان به‌صورت نیمه‌سنگین است.

 
رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران بیان کرد: از روز گذشته شاهد افزایش بار ترافیکی در محور شمال بودیم که این وضعیت همچنان ادامه دارد.

 
هاشمی تصریح کرد: امروز تردد کامیون و کامیونت تا ساعت 24 از محور هراز ممنوع بوده و این محدودیت از ساعت 6 تا 24 فردا و همچنین از ساعت 6 تا 12 روز شنبه در دستور کار قرار دارد.

 
وی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، خاطرنشان کرد: بحث اعمال محدودیت مقطعی در محور کیاسر نیز همچنان در دستور کار قرار دارد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 267325