توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳
عکسها حرف می زنند!
تبرک جستن به وجود امام زمان عجل الله تعالی فرج و دعا برای فرج ایشان در طول سالیان غیبت حضرتش در میان ایرانیان رواج داشته و همیشه و در همه کارها خود را به آن مقید می دانستند و این هیچ ارتباطی به خط و خط بازی و سیاسی کاری و جناح و باندبازی نداشته است.
عکسها حرف می زنند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز تبرک جستن به وجود امام زمان عجل الله تعالی فرج و دعا برای فرج ایشان در طول سالیان غیبت حضرتش در میان ایرانیان رواج داشته و همیشه و در همه کارها خود را به آن مقید می دانستند و این هیچ ارتباطی به خط و خط بازی و سیاسی کاری و جناح و باندبازی نداشته است.

بنا بر این گزارش حتی جوانان در ابتدای زندگی و در کارتهای عروسی خود نیز جملاتی همچون در ظل عنایات و یا در سایه امام زمان زندگی خود را آغاز می کنیم... نیز درج می کردند و این رسم از قدیم الایام مرسوم بوده است که در تصاویر زیر نیز به خوبی مشهود است.
به گزارش خبرنگار ما اما چه شده است که برخی حتی دعا برای امام زمان را نیز حزبی دانسته و آن را از بالای سر سایت نهاد ریاست جمهوری حذف کرده اند جای تعجب و سئوال دارد که از این آقایان بپرسیم که مگر شما به دعا برای حضرتش اعتقاد ندارید که دعای فرج را هم حزبی و جناحی می دانید؟!به گزارش عصر امروز دو تصویر فوق یکی مربوط به دوران احمدی نژاد و دیگری مربوط به دوران روحانی می باشد که در آن کاملا مشخص است که دعای فرج از سایت فعلی ریاست جمهوری حذف گردیده تا مشخص کند که برخی همه چیز حتی اعتقاد خود را نیز حزبی و جناحی می بینند و عمل می نمایند!؟
کد مطلب : 209329